Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı yapılırken nakliye firmalarının oldukça hassas davranmaları ve büyük bir özen göstermeleri gerekmektedir. Huzur Nakliyat firması da tarihi eserlerin taşınması noktasında hizmet veren bir kurum olarak bilinmekte ve tarihi eserlerin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bu firma kullanıcılarına tarihi eser taşımacılığının yanında; evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşımacılığı hizmeti ve depolama hizmeti de sunmaktadır. Bu nakliye firması profesyonel ekibi ile geniş yelpazeli araç seçenekleri ile tarihi eserleri taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Firma hem müze taşımacılığında hem de tarihi eserlerin taşınmasında güvenilir bir hizmet imkanı sağlamaktadır.

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eserleri Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Tarihi Eser Taşımacılığı Deneyimli nakliye firması tarafından yılların getirdiği deneyim ile birlikte malzemelerin taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Tarihi eserlerin taşıma işlemi bu nakliye firması tarafından büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmektedir. Tarihi eserlerin zarar görmemesi, kırılamaması, parçalanmaması için özel olarak ambalajlanmakta ve özel olarak kutulara yerleştirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kutuluların ve ambalajların kırılması ve sallanmaya bağlı olarak zarar görmesinin önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Tarihi Eserlerin Taşıma İşlemi Yapılırken Gerekli Hassasiyet Gösteriliyor mu?

Tarihi Eser Taşımacılığı Tarihi eserlerin taşıma işlemleri diğer taşımacılık işlemlerine göre daha zor olduğu bilinmektedir. bu nedenle nakliye firması tarafından gerekli hassasiyet gösterilerek müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bir müzede bulunan tarihi eserin taşınması durumunda da müzede bulunan görevlilerin ve yetkililerin uyarıları ve direktifleri değerlendirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce araçların gerekli periyodik bakımları yapılmakta ve tarihi eserlerin taşınması bu işlemlerin tamamlanmasından sonra başlamaktadır. Aracı kullanan şoförlerinde gerekli hassasiyeti gösterdikleri bilinmektedir. Tarihi eseri taşıyan şoförün hız kurallarına uyması ve aracı hız limitinin altında sürmesi de nakliye firmasının tarihi eserlerin taşımacılığında ne kadar hassas davranıldığını göstermektedir.

Tarihi Eserlerin Taşıma İşlemi Güvenli Şekilde Gerçekleştiriliyor mu?

Bu nakliye firması uzun yıllardır deneyimli kadrosu ile hizmet sağladığı için güvenli bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşınan tarihi eserlerin sigorta işleminin yapılması da kurumun bu noktada oldukça hassas davrandığını gözler önüne sermektedir. Kurum tarihi eserlerde dahil olmak üzere tüm taşıma işlemlerini sigortalayarak gerçekleştirmektedir. Tarihi eserlerin sigortalanması ile her türlü sorumluluğu taşıma şirket üzerine almaktadır. Böylece tarihi eserlerin zarar görmesi ya da zedelenmesi durumunda nakliye firması yol açtığı hasarı karşılamaktadır. Bu durumda taşıma işlemini gerçekleştirmek isteyen insanların bu nakliye firmasını tercih etmesini sağlamaktadır.

Neden Bu Nakliye Firmasını Tercih Etmeliyim?

İnsanların bu nakliye firmasını tercih etmek birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebepler arasında; taşınan tarihi eserlerin sigortalanarak taşıma işleminin gerçekleştirilmesi, uzman kadro ve deneyimli personel hizmet sağlaması nedeni ile oldukça tercih edilmektedir. Nakliye firmasının geniş araç seçeneği sunması taşınacak eserlerin durumuna ve cinsine uygun araçlar ile taşıma imkanı sunması da bu firmanın tercih edilme nedenleri arasında gösterilmektedir. Tarihi eserlerin özel olarak ambalajlama ve kutulama işlemlerinin özenle yapılması nakliye firmasının taşıma işlemini özenle gerçekleştirmesi de insanların bu firmayı tercih etmesini sağlamaktadır. Tarihi eserlerin zarar görmesi durumunda gerekli masrafın ya da zararın nakliye firması tarafından karşılanması da bu firmanın müşterilerine sağladığı kolaylıklar arasında yer almaktadır. Instagram

Call Now Button