İzmir evden eve nakliyat Huzur Lojistik

İzmir evden eve hakkımızda

İzmir evden eve hakkımızda Her şey 2007’de bir kamyonla başladı. Bir baba ve oğul yorulmadan çalışıyor, Türkiye’de gece gündüz seyahat ederek müşterilerine kaliteli hizmet veriyordu. Evleri ve ofisleri taşıdılar, birçok hayır kurumuna yardım ettiler ve topluluk için tüm bütçeleri karşılayacak bir fiyat sağladılar. Yüksek miktarda geri dönen sadık müşteriler ve müşteri tavsiyeleri nedeniyle, şirket o zamandan beri bir kamyon filosu ile büyüdü .

İzmir evden eve hakkımızda

Taşınma hizmetimiz , evinizi taşıma konusundaki düşüncelerinizi değiştirecektir. Şehirdeki en iyi fiyatları sunan stressiz, rahatlatıcı, arkadaş canlısı ve profesyonel nakliyeciler ve ofis personeli, size geri dönmenizi sağlayacak bir deneyim yaşatacağız. Değerli eşyalarınızı taşımaktan fazlasını yapıyoruz. Bizim ailemizden sizinkine, sözümüz bu.

İzmir evden eve hakkımızda

Kamyonlarımız

Tüm kamyonlar, endüstri standartlarını ve müşteri beklentilerini koruduklarından emin olmak için haftalık denetimden geçer. bu yüzden bizimle birlikte hareket ettiğinizde, yumuşak bir hareketle birlikte, aynı zamanda bir iç huzuru da alacaksınız.

Hakkımızda

Huzur Nakliyat’ta tüm çalışanlar, doğru kaldırma teknikleri, paketleme prosedürleri ve kaldırma araçlarının profesyonel yükleme ve boşaltma yöntemleri konusunda eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. instagram

Tecrübemiz

Sektördeki uzun yıllar ve binlerce yer değiştirme sayesinde, en zor hamleleri bile karşılamak için olağanüstü sektör bilgisi ve deneyimi kazandık.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hedefimiz

Huzur Nakliyat’ta hedefimiz basittir ve tüm personel tarafından takip edilir: Maliyet etkin ve stressiz bir ortam sağlarken taşınmanıza yardımcı olmak.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti