İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Sıkça Sorulan Sorular

(Sıkca Sorulan Sorular)
–Taşıma aşamaları nasıl gerçekleşmektedir ? (Sıkca Sorulan Sorular)
İzmir Evden eve Huzur Nakliyat olarak firmamızın ekspertizi taşınma öncesi evinize veya iş yerine gelerek eşyaların analizini yapar ve size uygun taşıma planı hazırlar. Taşıma günü belirlenen tarih ve saatte İzmir Evden eve Huzur Nakliyat ekibimiz tüm eşyanızın paketleme işlemini yapar ve yeni taşıyacağı adrese teslim eder.

(Sıkca Sorulan Sorular)
-Taşımacılık Sözleşmesi Yapıyor musunuz?
İzmir Evden eve Huzur Nakliyat yaptığı işin yasal yükümlülüğünü de üstleniyor. İzmir Evden eve Huzur Nakliyat firması olarak, taşımada anlaştığımızda yazılı olarak da sözleşme yapıyoruz ve ıslak imza ile imzalıyoruz. Sözleşme içeriğinde taşımanın nasıl, ne zaman yapacağımız, İzmir Evden eve Huzur Nakliyat’ın sorumlulukları yazmaktadır.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Firmanızın Araçları İzmir Evden eve Huzur Nakliyat firmasınamı ait ? EVET
İzmir evden eve Huzur Nakliyat kendi araçları ile nakliyat hizmeti vermektedir.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Eşya Paketlemesini İzmir Evden eve Huzur Nakliyat firması mı Yapıyor?
Kendi seçtiğiniz eşyalarınızı alıyorsunuz. Geri kalan tüm eşyanızı İzmir Evden eve Huzur Nakliyat personelimiz topluyor. Her eşyayı kendi özelliğine uygun şekilde özel olarak paketliyor. Mobilyaya, beyaz eşyadan tekstile kadar tüm eşyalarınızı biz topluyor ve ambalaj yapıyoruz.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Hangi Tür Eşyalar Dahil Edilir?
Parça eşya taşımacılığı hizmetinden önce siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz imkanı ile ilk olarak eşya tespiti yapıyoruz. Eşyalarınız miktarı ve türleri tarafımızca görüldükten sonra siz müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyalar için gerekli görülen ambalaj malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirlenir ve sözleşme yapılır. Parça eşya taşımacılığında dahil edilen eşyalar şunlardır: Bekar eşyası, çeyiz eşyası, elektronik eşyalar, öğrenci eşyaları ve birkaç parçadan oluşan koltuklar taşınabilecek olan eşyalar grubunda bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

-Eşyaların Ambalajlanması
Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra ilk olarak eşyalar birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri vardır. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, streç, koli bu malzemeler arasında yer alır. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. Çankaya evden eve Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkat edilerek yapılır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir. Müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Eşyaların Taşınması
Parça eşya taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar son model araçlardır. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın herhangi bir sebepte dolayı yere düşmesi sonucunda zarar görmemesi için kamyonumuzun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerinden yapılmıştır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmıştır. Kamyonumuzun dış aksamı kapalı çelik kasa üretime sahiptir. Eşyaların tarafımızca alındıktan sonra ilk alındığı gibi teslim edildiğine emin olabilirsiniz.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Nakliyat Fiyatları Nasıl?
Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehir içi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır ?
Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir. Taşındığı yeni adres de yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?
Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır. Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.
(Sıkca Sorulan Sorular)
-Nakliye işlemi ne kadar zaman alır ?
Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır.
Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

(Sıkca Sorulan Sorular)
-Nakliye Sigortası Yapıyor musunuz?
İzmir Evden eve Huzur Nakliyat olarak öngörülebilir tüm risklere karşı eşya güvenliğinizi önceden alıyoruz. Kimi riskleri öngörmek mümkün olmayabiliyor. Öngörülemeyen risklere karşı ise özellikle paha değeri yüksek eşyalarınıza nakliye sigortası yapıyoruz.
(Sıkca Sorulan Sorular)
Yük Asansörü Şirketinizin mi? EVET
Önce ücretsiz ekspertiz yapılır. Ekspertiz de yük asansörü gerekip gerekmediği netleştirilir. Sonra fiyat verilir. En son anlaşılır. Sözleşme ile fiyat sabitlenir. Firmamızın kendisine ait yük asansörü vardır. İhtiyaç halinde kendi yük asansörü ile çalışmaktadır. Instagram

Sıkca sorulan sorular

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti