İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir ev eşyası depolama

İzmir ev eşyası depolama zaman içinde evdeki eşyalar fazlalaşmış ve yaşam alanı azalmışsa İzmir evden eve Huzur Nakliyat ev eşyası depolama hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın bir kısmı için depo kiralayabilirsiniz. Eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuz dönemde tekrar ulaşabilme şansı elde eder hem evinizde rahatça hareket edebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz.

İzmir ev eşyası depolama

Ev eşyası depolama Öncelikle bu konuda hizmet veren uzmanlaşmış firmalardan teklif istemelisiniz. Depolanacak eşyaların miktarı
Küçük veya büyük eşya olup olmadığı
Ortalama kaplayacağı alan
Eşyaların paketleme yapılıp yapılmayacağı
Depoya getirilmesi için nakliye hizmet isteyip istemediğinize ve
Depolama istediğiniz süreye bağlı olarak değişecektir.

Ev Eşyası Depo Kiralama Hizmeti

İzmir evden eve Huzur Nakliyat en uygun ev eşya depolama fiyatını size verecektir. Fiyat teklifi sonrası depolama hizmeti için gerekli sözleşme imzalandıktan sonra ambalajlama, paketleme, nakliye ve depo hizmet süreci başlamış olacaktır.

Hangi eşyaların aynı paket içinde olabileceği, bu paketler için ne kadar bir alana ihtiyaç duyulacağı, depolama öncesi eşyaların nasıl hazırlanması gerektiği gibi bilgilerden oluşan bu plan size taşıma ve depolamada kolaylık sağlayacaktır.

İzmir ev eşyası depolama

Eşyalarınız paketleme öncesi en uygun malzeme kullanılarak hazırlanır ve ardından özenle sarılarak paketleme yapılır, bu eşyaların uzun süre bozulmadan saklanabilmesi için önemlidir. Dolap gibi ev eşyaları de monte edilerek ambalajlanır, Elektronik eşyaların depolanmasında yine isteğinize bağlı olarak korumalı kutular temin edilerek ambalajlama ve paketleme yapılabilir. Eşyanın içeriğine bağlı olarak paketleme kolileri ayrılır. Instagram

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti