İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir ev eşyası depolama

İzmir ev eşyası depolama zaman içinde evdeki eşyalar fazlalaşmış ve yaşam alanı azalmışsa İzmir evden eve Huzur Nakliyat ev eşyası depolama hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın bir kısmı için depo kiralayabilirsiniz. Yavaş yavaş bilinirliği artan bu hizmet ile eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuz dönemde tekrar ulaşabilme şansı elde eder hem evinizde rahatça hareket edebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz.

İzmir ev eşyası depolama

İzmir ev eşyası depolama Öncelikle bu konuda hizmet veren uzmanlaşmış firmalardan teklif istemelisiniz. Depolanacak eşyaların miktarı
Küçük veya büyük eşya olup olmadığı
Ortalama kaplayacağı alan
Eşyaların paketleme yapılıp yapılmayacağı
Depoya getirilmesi için nakliye hizmet isteyip istemediğinize ve
Depolama istediğiniz süreye bağlı olarak değişecektir.

Ev Eşyası Depo Kiralama Hizmeti

İzmir evden eve Huzur Nakliyat en uygun ev eşya depolama fiyatını size verecektir. Fiyat teklifi sonrası depolama hizmeti için gerekli sözleşme imzalandıktan sonra ambalajlama, paketleme, nakliye ve depo hizmet süreci başlamış olacaktır. Huzur Nakliyat ev eşyası depo kiralamada sigortalı depolama gibi seçeneklerle size profesyonel ve kaliteli bir hizmet sağlar.

İzmir ev eşyası depolama Ev eşyası depo kiralanırken depolama yapacak firmanın alanında tecrübeli ve güvenilir olması önemli olacaktır. İzmir evden eve Huzur Nakliyat ev eşyası depo kiralama için öncelikle size detaylı bir plan hazırlar. Hangi eşyaların aynı paket içinde olabileceği, bu paketler için ne kadar bir alana ihtiyaç duyulacağı, depolama öncesi eşyaların nasıl hazırlanması gerektiği gibi bilgilerden oluşan bu plan size taşıma ve depolamada kolaylık sağlayacaktır.

İzmir ev eşyası depolama

Eşyalarınız paketleme öncesi en uygun malzeme kullanılarak hazırlanır ve ardından özenle sarılarak paketleme yapılır, bu eşyaların uzun süre bozulmadan saklanabilmesi için önemlidir. Dolap gibi ev eşyaları de monte edilerek ambalajlanır, de monte edilerek daha az yer kaplaması sağlanacaktır. Elektronik eşyaların depolanmasında yine isteğinize bağlı olarak korumalı kutular temin edilerek ambalajlama ve paketleme yapılabilir. Eşyanın içeriğine bağlı olarak paketleme kolileri ayrılır. Her bir koli, paket içinde neler olduğu listelenir. Bu liste size teslim edilir.

Eşyalarınız hijyenik şartlarda bir depoda saklanır. Bu deponun rutubetsiz, temiz bir ortam olması uzun süre saklanabilmesi için şarttır. Eşyalar depoya yerleştirilir ve depo mühürlenerek kapatılır, akıllı depo sisteminde deponun açılmasını sağlayacak iki anahtarın bir tanesi eşya sahibine verilir.

Ev Eşyası için Depo Ne Kadar Süre ile Kiralanabilir?

Ev eşyası deposu isteğinize bağlı aylık veya yıllık olarak kiralanabilir. İstediğiniz kadar eşyanızı güvenilir şartlarda İzmir evden eve Huzur Nakliyat depolarında saklayabilirsiniz. İzmir evden eve Huzur Nakliyat eşyalarınız için dilediğiniz kadar depo alanına sahiptir. İzmir Karşıyaka’da bulunan Huzur Nakliyat ev eşyası deposunda her türlü eşyanızı saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı almak istediğinizde Huzur Nakliyat ile irtibata geçebilir, eşyalarınızı teslim alabilirsiniz. Instagram

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti