İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı antika koleksiyon meraklısı olan veya antika eşyalara hayranlık duyan kişi ya da kurumlar internet üzerinden veya açık arttırmadan aldıkları antika eşyaları, istedikleri mekana taşıtmak amacı ile antika eşya taşımacılığı ihtiyacı duyarlar.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı Bu eşyaların geçmişten günümüze taşınan hatıraları vardır. Bazıları aile büyüklerine aittir ve büyük bir manevi değerleri vardır. Dünyanın farklı yerlerinden gelen antikalarda, yaşanmışlıkları yansıttıklarından dolayı değerleri artar. Meraklıları tarafından hayranlıkla ve tutku ile satın alınırlar. Bazıları da çok eski devirlerde yapılmış olan, günümüzde artık örneği bulunamayan, el işi tarzı büyük maddi değerlere sahip koleksiyonlardır. Bu eşyalar maneviyatın yanı sıra, büyük parasal kıymete de sahiptirler.

Antikayı Taşımanın Önemi

Antika Eşya Taşımacılığı Antikanın bir mekandan diğer bir mekana nakledilmesi gerektiğinde, toplanması ve taşınması sırasında özel bir hassasiyet göstermek gereklidir. Antika eşya taşımacılığı yaparken, kırılabilecek antikalara özel işlem uygulanmalı, ağır antika mobilyaların paketlenmesi normal eşyalardan farklı yapılmalı ve paketleme işleminde özel paketleme ürünleri kullanılmalıdır. Taşıma işlemine başlanmadan önce, tüm antikaların fotoğrafları çekilmeli ve eğer varsa üzerlerindeki hasarlar özenle not edilmelidir.

Antika taşımada firmanın önemi

Antika Eşya Taşımacılığı Bu eşyalarının yüksek olan kıymetleri nedeniyle, antika eşya taşımacılığı yapacak araçlar güvenli ve özel olmalıdır. Bu araçların iç aksamları, antika taşımaya uygun olacak biçimde dizayn edilmiş olmalıdır. Taşıyan firmalar bu konuda bilinçli olmalıdır, taşıma esnasında aracı kullanacak olan şoför bile önemlidir. Çalınma ve kayıp olaylarına karşı, maksimum güvenlik önlemleri sağlanmış olmalıdır. Bu konuda uzman, kaliteli, güvenilir ve profesyonel olan firmalar tercih edilmelidir. Bu firmaların portföyleri kontrol edilmeli ve verdikleri referanslar güçlü olmalıdır. Tüm antikalar herhangi bir kayıp, kırılma ya da hasar görme durumuna karşı önceden taşıyan firma tarafından sigorta yapılmalıdır.

Antika Taşımacılığı Konusunda Firmamızın Ayrıcalığı

Firmamız antika eşya taşımacılığı konusunda, uzun yıllardır hizmet veren, sektörünün en tanınmış ve güvenilir firmalarından birisidir. Antika eşyaları taşımak, maddi ve manevi yönden sorumluluğu ağır olan, büyük bir dikkat ve titizlik gerektiren bir iştir. Firmamızda bu konuda işe alınan elemanlar, belirli testlerden geçirilmekte ve eğitim almaları sağlanmaktadır.

Profesyonel olarak bu işi yapan firmamızın ilk hedefi, müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu taşıma işleminin, antikaların tespitinden başlayarak, paketlenmeleri ve nakledilmelerine kadar her aşamasında konusunda deneyimli, uzman ve profesyonel olarak çalışmayı ilke edinmiş, elemanlar yer almaktadır. Dürüstlük ilkesini, kaliteli hizmet anlayışını, zamanında teslimat yapmayı prensip olarak benimsemiş olan firmamız, kurallarından taviz vermemesi sayesinde, kendi sektöründe kalıcı bir yer edinmeyi başarmıştır. Antika eşya taşımacılığı konusunda süreklilik hedefi koymuş olan taşımacılık şirketimiz, müşterilerine gösterdiği referanslar ile hizmetini garantileyerek, güvenirliğini ispatlamıştır.

Antika ve sanat eserlerini taşımanın yanı sıra, organizasyon firmalarının düzenlemekte olduğu tiyatro, müzik ve film festivallerinin de, taşıma, gümrükleme ve depolama işlemleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Antikaların taşınmasında uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ve bilgi sonucunda, hizmetlerimiz Avrupa standartlarında ve kusursuzdur. Mevcut bulunan geniş acenta ağımız, dünyanın her yerinde antika ve eser taşımacılığı yapmamızı mümkün kılmaktadır. Firmamız tarafından taşınan eserlerinizin hiç bir zarar görmemesi, çalınmaması ve güven içerisinde taşınması için gerekli tüm önlemler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Instagram

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti