İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı antika koleksiyon meraklısı olan veya antika eşyalara hayranlık duyan kişi ya da kurumlar internet üzerinden veya açık arttırmadan aldıkları antika eşyaları, istedikleri mekana taşıtmak amacı ihtiyacı duyarlar.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşyalar, geçmişten günümüze taşınan hatıralar barındıran, aile büyüklerine ait manevi değeri yüksek parçalardır. Dünya genelinde farklı yerlerden gelen antikalar, yaşanmışlıkları yansıttıkları için değerleri artar ve meraklıları tarafından tutkuyla satın alınır. Bazıları, günümüzde örneği bulunmayan el işçiliğiyle yapılmış, maddi değeri yüksek koleksiyon parçalarıdır. Hem manevi hem de parasal değerleri nedeniyle antikaların taşınması sırasında özel bir hassasiyet göstermek gereklidir.

Antika taşımacılığı yaparken, kırılabilecek antikalar için özel işlemler uygulanmalı, ağır antika mobilyaların paketlenmesi normal eşyalardan farklı yapılmalı ve paketleme işleminde özel materyaller kullanılmalıdır. Taşıma işlemine başlamadan önce, tüm antikaların fotoğrafları çekilerek üzerlerindeki hasarlar özenle not edilmelidir.

Antika taşımada, taşıyıcı araçların güvenliği

Antika taşımada, taşıyıcı araçların güvenli ve özel olması önemlidir. Araçların iç aksamları antika taşımasına uygun şekilde tasarlanmış olmalıdır ve şoförler konuda bilinçli olmalıdır. Çalınma ve kayıp olaylarına karşı maksimum güvenlik önlemleri sağlanmalıdır.

Uzman Personel tarafından yapılması

Bu nedenle, uzman, kaliteli, güvenilir ve profesyonel taşımacılık firmaları tercih edilmelidir. Bu firmaların portföyleri kontrol edilmeli ve verdikleri referanslar güçlü olmalıdır. Antikaların herhangi bir kayıp, kırılma veya hasar durumuna karşı önceden sigortalanması gerekir. Hakkımızda

Firmamız antika eşya taşımacılığı konusunda uzun yıllardır hizmet veren, sektörünün en tanınmış ve güvenilir firmalarından biridir. Antika eşyaların tespitinden başlayarak, paketlenmelerine ve nakledilmelerine kadar her aşamasında deneyimli, uzman ve profesyonel elemanlarla çalışılmaktadır. Firmamız dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslimat ve kurallarından taviz vermemeyi ilke edinmiştir. Bu sayede, kendi sektöründe kalıcı bir yer edinmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Süreklilik hedefi koyan taşımacılık şirketimiz, müşterilerine gösterdiği referanslarla hizmetini garantileyerek güvenilirliğini ispatlamıştır.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti