İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik Taşımacılığı Bankalar, banka şubelerindeki yoğunluğun önüne geçmek, hafta sonları ya da tatil günlerinde de hizmet verebilmek amacı ile ATM’leri yani bankamatikleri kullanmaktadırlar. Her bankanın ayrı bir bankamatiği bulunmaktadır. Bu bankamatiklerin kullanımı banka müşterilerinin borç ödemelerini ya da para çekme işlemlerini sıra beklemeden kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmelerini sağlamaktadır. Bankamatiklerin bazen bazı sebeplerden ötürü yerinden taşınmaları gerekebileceği gibi bazen de yeni bankamatiklerin kurulma ihtiyaçları doğmaktadır. Firma bankaların bankamatiklerini taşımalarında her türlü hizmeti vermektedir. Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, dershane taşımacılıkları gibi birçok alanda hizmet veren firma bankamatik taşımacılığında da başarısını sürdürmektedir.

Firma, bankamatik taşımacılığı işlemlerinden önce bankalar ile anlaşmalar yapmaktadır. Yapılan anlaşmalarda bankamatiğin taşıma sırasındaki güvenliğinden ve taşıma noktasına varışına kadar birçok detay görüşülmektedir. Bankamatikler parçalar halinde ya da bir bütün olarak taşınabilmektedir. Firma, bankamatiklerin taşınmasında bankamatiğin tamamının ya da herhangi bir parçasının zarara uğramaması için özenle çalışmaktadır. Bankamatiğin yerinden sökülmesi şeklinde özenli davranılmakta, makinenin zarar görmemesi için özel aletler kullanılmaktadır. Bankamatik yerinden çıkarılır iken altında yer alan beton özel makineler yardımı ile kesilmektedir.

Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik Taşımacılığı Kesilme işlemi sırasında bankamatiğin elektrik ile bağlantısı kesilerek taşıma çalışanlarının ya da bankamatiğin zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Ayrıca bankamatiğin sökülmesi esnasında elektrik aksamlarının bozulmaması için de elektrik alanında uzman olan özel teknik elemanlar kullanılmaktadır. Bankamatik tek parça halinde taşınamıyor ise düzgün bir şekilde parçalarına ayrılmaktadır. Ayrıca ATM içerisinde bulunan klima da tekrar kullanılabilmesi için gazı boşaltılarak taşınmaktadır. Ürün monte edilir iken klimanın boşaltılan gazı firma tarafından tekrar doldurulmaktadır. Firma bu doldurma işlemi için de ek bir ücret almamaktadır.

Taşıma İşlemleri Sırasında Dikkate Alınması Gerekenler

Bankamatik Taşımacılığı Parçalanan ya da bütün halinde araca yüklenilecek olan bankamatiğin araç içerisinde zarar görmesinin önüne geçmek için ambalajlaması özenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu ambalajlama genelde köpük diye tabir edilen ve ürünlerin çarpma gibi durumlarda zarar görmesini önleyen maddeler ile ve baloncuklu sarma ürünleri ile uygulanmaktadır. Bankamatiğin elektronik aksamı da özenli bir biçimde ayrı olarak paketlenmektedir. Ürünün aracın içinde iken devrilmemesi için de araç içerisinde bulunan belirli bölgelere bağlama işlemleri yapılmaktadır.

Firmanın Çalıştığı Şehirler

Bankamatik Taşımacılığı Firma, Türkiye içerisinde bulunan her şehirde bankamatik taşımacılığı yapmaktadır. Bankaların şehrin belirli noktalarına yeni ATM’ler koyması ya da mevcut ATM’sini şehir içerisinde ya da şehir dışındaki başka bir yere taşıması işlemlerine yardım etmektedir. Bazen de ömrünü tamamlayan ve yenilenmesi gereken ATM’lerin eskisini sökerek bankanın ilgili yerine götürmekte ve yenisini yerine monte etmektedir. Tüm bu işlemlerde firma ürünlerin hassasiyetine göre araç seçimi yapmakta, konunun uzmanlarını bu işlerde çalıştırmaktadır.

Taşıma Fiyatları ve Sigorta İşlemleri Hakkında

Bankamatik Taşımacılığı Firma, piyasada bankaların ATM’lerini taşıma faaliyeti gösteren diğer firmalardan her zaman daha uygun bir fiyata taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini birinci hedefi olarak gören firma ayrıca taşıdığı tüm ürünleri bankalarda yaptığı sözleşmelerde de belirttiği gibi garantili bir şekilde taşımaktadır. Firmanın yaptığı bir hata yüzünden zarar gören ürünlerin tüm masrafları firma tarafından karşılanmakta, müşteri mağdur edilmemektedir. Instagram

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti