İzmir evden eve nakliyat Huzur Lojistik

Şarap Şişeleri Nasıl Paketlenir

İzmir evden eve nakliyat

Şarap Şişeleri Nasıl Paketlenir Şarap şişeleriniz hareket halindeyken özel bakım gerektirir. Şarabın hassas kimyasını yüksek veya düşük sıcaklıklar, titreşim, nem veya ışıkla bozmak zor değildir. Kaliteli kırmızı şaraplar, özellikle hareket halindeyken hasara karşı hassastır. Dikkatli planlama ve paketleme ile riski en aza indirebilirsiniz.

Şarap Şişeleri Nasıl Paketlenir

Şarap şişeleriniz hareket halindeyken özel bakım gerektirir. Şarabın hassas kimyasını yüksek veya düşük sıcaklıklar, titreşim, nem veya ışıkla bozmak zor değildir. Kaliteli kırmızı şaraplar, özellikle hareket halindeyken hasara karşı hassastır. Dikkatli planlama ve paketleme ile riski en aza indirebilirsiniz.

Huzur Nakliyat ile, bir hamlede şarap şişelerinizi korumak için özel olarak tasarlanmış kutuları satın alma hakkında konuşun.

Şarap paketlemek için bazı ipuçları:

Kırmızı ve beyaz şarapları baş aşağı veya yan olarak paketleyin. Bu, mantarları ıslak tutacak, oksidasyonu veya bozulmayı önleyecektir.
Köpüklü şaraplar ve şampanya dik olarak paketlenmelidir.
Açılmış şişeler sevk edilemez.
Taşındıktan sonra en az yedi gün ve taşınma işlemi bir günden fazla sürmeyi gerektiriyorsa daha uzun süre şişeleri açmaktan kaçının. Forkliftin hareketi şarabın sallanmasına neden olur ve bu da şişe şokuna neden olabilir. Titreşimlerden kurtulmak için yeterli zamana sahip olmadan şişeleri açmak, lezzet kaybına neden olabilir.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti