İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bozulabilir Ürünleri Paketleme

Bozulabilir ürünler getirebilir miyim?

Bozulabilir Ürünleri Paketleme, 250 km’den daha az hareket ediyorsanız, Bozulabilir Ürünleri Paketlerken alınacak önlemler yiyecek ve çabuk bozulan yiyecekleri paketleyebilirsiniz. Bu sizin için geçerliyse, ayrıntılar için Huzur nakliyat hareket koordinatörünüze danışın. Aksi takdirde, hareket gününden önce yiyeceklerinizi tüketmeyi veya dağıtmayı planlayın. Ek bilgi için izin verilmeyenler listemize bakın .

Bozulabilir Ürünleri Paketleme

Bozulabilir Ürünleri Paketlerken alınacak önlemler Dondurulmuş gıdalar bozulabilir ve izin verilmeyen kısıtlamalara tabidir. Dondurulmuş ürünlerinizin buzdolabında taşınması için seçenekler hakkında taşıma koordinatörünüze danışabilirsiniz. Üçüncü taraf seçeneği mevcut olsa bile, maliyet açısından bir anlam ifade etmeyebileceğini unutmayın.

İzmir evden eve nakliyat

Konserve ürünler getirebilir miyim?

Bozulabilir Ürünleri Paketlerken alınacak önlemler Konserve ürünleri taşıyabilirsiniz, ancak bunu yapmanın uygun maliyetli olup olmadığını düşünmelisiniz. Konserve ürünler genellikle ucuzdur ve ağır olduklarından ve taşıma maliyeti daha yüksek olduğundan, bunları taşımak için değiştirmekten daha fazla para ödüyor olabilirsiniz.

Kuru mal getirebilir miyim?

İyi haber şu ki, kuru ürünleriniz çok kolay taşınır. Makarnalar, tahıllar, tahıllar, şifalı otlar, çeşniler, fırın malzemeleri vb. tümü güvenli bir şekilde hareket edebilir ─ uygun şekilde hazırlanıp kutulandığında açık kutular bile taşınabilir.

Bozulabilir Ürünleri Paketlerken alınacak önlemler

Hatırlanması gereken en önemli şey, tüm açık paketleri bantla kapatmak istemenizdir. Tuzluklar ve otlar gibi kaplar da bantla kapatılmalıdır. Baharat gibi küçük kaplar toplanmalı ve daha büyük bir kuru mal kutusuna paketlenmeden önce küçük bir kutuya konulmalıdır.

Evden eve nakliyat
Ücretsiz ekspertiz
Asansörlü taşımacılık
Profesyonel eşya paketleme ve ambalajlama
Saygıdeğer müşterilerimizin gönül rahaatlığı ile bir nakil süreci yaşaması için sigortalı eşya taşıma
Mobilya ve Elektromekanik eşyaların sökülerek tekrar kurulması
Eşya depolama
Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat
Şirket, işyeri, büro ve ofis taşımacılığı
Fuar ve stant taşımacılığı
7/24 müşteri desteği

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti