İzmir evden eve nakliyat Huzur Lojistik

İzmir evden eve nakliyat paketleme

İzmir evden eve nakliyat paketleme, Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti ile taşıması yapılacak eşyalarınız özenle paketlenir ve ambalajlanır. Nakliyat firmamız, siz kıymetli müşterilerimizin yerine bütün eşyalarınızı özel ambalajlama malzemeleriyle güvenle paketler.

Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

İzmir evden eve nakliyat paketleme Şirketi, taşınmadan önce ve sonra dilediğiniz zaman ve istediğiniz yerde 7/24 eşya paketleme hizmeti için ekipler hazırdır. Nakliye öncesi ev eşyaları veya ofis eşyaları büyük bir özenle paketlenir. Taşıma aşamasında zarar görme ihtimaline karşın alınması gereken tedbirlerin başında gelir. Kırılacak eşyalar ayrı ayrı özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanır, paket halinde koli haline getirilir. Hangi eşyanın kırılır olduğu üzerine not ile belirtilir. Paketleme aşamasında hangi eşyanın evin hangi bölümüne ait olduğu üzerine yazılır. Taşıma aşamasında yeni evinize eşyalarınızı dizerken veya kurulum gerçekleştirirken karmaşa yaşanmaz. Eşyalarınız, karışıklık olmadan düzenli bir şekilde yeni yerlerine belirlenen oda ve bölümlere bırakılır.

İzmir evden eve nakliyat paketleme, Eşya Paketleme Nasıl Yapılır? Eşya Paketleme, taşınacak eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır. Bu sarma işleminin amacı, eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalaj ile sarılır. Diğer eşyalar ve mobilyalar, özel korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.

İzmir evden eve nakliyat paketleme, Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hakkında Merak EdilenlerEşya Paketleme Ücretli Midir? Taşımasını yapacağımız müşterilerimiz için ev eşyası paketleme hizmeti ücretsizdir. Herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Bütün eşyaları, eşya güvenliği açısından ambalajlıyoruz.

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir? Kırılacak eşyaların başında gelen beyaz eşyalar, eşya paketleme naylonu ile paketlenir.

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Paketlenir? Kıyafetler için de askılı elbise dolabı mevcuttur. Bütün eşyalarınızı askıdan alıp, askılı dolabımıza bırakıyoruz. Aynı ütü ile kırışıklık dahi olmadan takım elbise, abiye gibi bütün elbiselerinizi taşıyoruz.

Taşınırken Ayakkabılar Nasıl Paketlenir? Ayakkabıları özel kutularımız ile taşıyoruz. Böylece büzülme, kaybolma gibi durumlar yaşanmaz.

Balonlu Ambalaj Naylonu Kullanıyor Musunuz? Evet, hem balonlu ambalaj naylonu hem de ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Hakkımızda

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti