İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Evden Eve Nakil

Evden eve nakil tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak evden eve Nakil ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir. İzmir evden eve nakil hizmetleri hem şehir içi taşımacılık hem şehirler arası taşımacılık olarak Huzur Nakliyat hizmet vermektedir. Semtlerin yapılanma ve yerleşimleri değişmiş, yeni semt ve ilçeler meydana gelmiştir.

Evden Eve Nakil

Evden Eve Nakil Nasıl Yapılmaktadır? Taşınma sürecinde ev içerisinde bulunan eşyalarınızı nasıl paketleme ve taşıma yaptığımıza dair detayları aşağıdaki başlıklardan kısaca inceleyebilirsiniz.

Mobilyalar Nasıl Taşınır?

Mobilya ambalajlama, Uzman mobilya ustaları tarafından özenle sökülen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir. Gayet dikkatli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adresinizde aynı özenle kurulumu yapılmaktadır.

Yatak, Koltuk Ve Sandalye Nasıl Taşınır?
Koltuk ve Kaneplerin Ambalajlama Hizmeti, Bu tarz eşyalarınızı önce streç film ile kaplıyor ve aynı şekilde ithal graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketliyoruz. Çizilmelere karşı korunaklı olması amacıyla duruma göre çift kat hizmet verilmektedir.

Şifonyer, Yemek Masası, Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin Nasıl Taşınır?
Bu tarz eşyalarınız cam içerebildiğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Öncelikle özel yapım köpüklerle tüm köşelerinden streçler aracılığıyla sarılır. Sonrasında graft kağıtlı havalı naylonlar ile sarılır ve son aşamada plaka kartonlarla muhafaza altına alınır. Böylelikle taşıma esnasında en ufak bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır?

Evden eve nakil Demontesi uzman ekibimizce yapılan beyaz eşyalarınız sabitleme vidaları takılarak soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile muhafaza altına alınmaktadır. Çizilme, çökme gibi tüm ihtimallere karşı korunaklı hale getirilerek titizlikle taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

Giyim eşyalarınızın Ambalajlama Hizmeti

Elbiseler Nasıl Taşınır? Şirketimiz tarafından özel olarak imal ettirilen elbise taşıma kolilerinin içinde dengeli askılar bulunmaktadır. Elbiseleriniz bu askılara özenle asılarak taşımaya uygun hale gitirilir. Çekmecelerde yer alan elbiseler ise normal elbise kolilerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır

Ayakkabı, Çanta Nasıl Taşınır?
Ayakkabı, çanta vb. eşyalarınız ise her biri ayrı beyaz kağıtlara sarılarak özenle kolilere yerleştirilir. Ezilmemesi için önlemler alınır ve küçük koli kullanılır.

Hassas Eşyaların Ambalajlama hizmeti

Elektronik Eşyalar Nasıl Taşınır?

Elektronik eşyaların taşınma işlemi kabloların sökülmesiyle ve havalı naylonlarla paketlenmesiyle birlikte başlar. Sonrasında beyaz kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilir veya sandıklama yöntemi ile paketlenir. Boşluklar alınarak zarar görmesi engellenir.

Ayna – Cam Ve Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır?

Özel beyaz kağıtlara sarılan hassas eşyalarınız, sonrasında havalı naylonlara sarılır. Korunaklı ve bölmeli kolilere konularak paketlenir. Büyük ebatlarda cam veya aynalar için özel sandıklar yapılır. Köpükler aracılığıyla korunaklı hale getirilerek paketleme işlemi yapılır.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Nasıl Taşınır?

Bu tarzda değerli eşyalar için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel menteşelere sahip ağaç sandıklar eşyaların ebatlarına göre tarafımızca hazırlanır. Yumuşak straforlar ile kaplanmış bu sandıklara eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek yerleştirilir. Hiçbir boşluk ve açıklığın kalmadığı sandıklarda değerli eşyalarınız özenle taşınır.

Avize, Lamba Nasıl Taşınır?

Avize gibi taşınması gereken eşyalarınız ebatlarına göre hazırladığımız mukavemeti yüksek karton veya ahşap sandıklara beyaz kağıt ve köpüklerin muhafazası altında yerleştirilir. Özellikle hassas camların birbirlerini teması engellenerek zarar görmesinin önüne geçilir.

Mutfak Eşyalar Nasıl Taşınır?

Firmamızın özenle üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği mutfak eşyaları paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Porselen ve fincanlarınız yumuşak havalı naylonlara birer birer paketlenir. Ayrı kolilere yerleştirilir. Temasları engellendiği için ufakta olsa zarar görmezler. Diğer mutfak eşyalarınız içinde aynı yöntem diğer malzemelerin desteği ile uygulanır.

Banyo Ve Temizlik Malzemeleri Nasıl Taşınır?

Banyoda bulunan malzemeler türlerine göre özenle paketleriz. Zarar görmeleri ve karışmaları engellenir.

İzmir Eşya Paketleme Ve Nakil Hizmeti İletişim, İzmir ilinde en en iyi nakliye hizmetini sunan firmamız Huzur Nakil, eşya paketleme konusunda da müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Sorunsuz taşımacılığın bir gereksinimi olan paketleme hizmetlerimiz kendi geliştirdiğimiz taktiklerle özenle yapılmaktadır.

Taşınmaya karar verdiyseniz firmamıza başvurmanız ve tüm taşıma işlemleri için uzman ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Instagram

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti