İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir Taşımacılık Firması

Sektörün deneyimli firmalarından İzmir Taşımacılık Firması Huzur nakliyat, üstün hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. İzmir Taşımacılık Firması Evden eve nakliyat isteyenlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. İşimizi operasyon titizliği ve sorumluluğuyla gerçekleştiriyoruz. Mülkünüzü emanet gibi görüyor ve onları sigortalıyoruz. Huzur Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti sunuyor, eşyalarınızı inceledikten sonra personelimiz rapor tutuyor. Bu rapor doğrultusunda nakliye hazırlığı yapıyoruz. İzmir Taşımacılık Firması İzmir nakliyat şirketleri arasında ilk ikiye giriyoruz.

İzmir Taşımacılık Firması

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları
Taşınma için önce mobilyalarınızı söküp ambalajlara sarıyoruz. Elektronik eşyalarınızı duvara montajlı ise yerinden söküyoruz. Hasar görmelerini engelleyen köpüklü kılıflara koyuyoruz. Her aşamaya özenle yapıyoruz. Birçok şehirlerarası nakliyat firmaları bizim kadar titiz çalışmıyor. Kırılgan ve küçük eşyalarınızı kağıt ambalajlarla kalınca sardıktan sonra onları kolilere koyuyoruz. Daha sonra kamyonları sıkıca kapatıp yola koyuluyoruz.

Nakliyat Firmaları
Hedefe vardıktan sonra aynı hassasiyetle mülkünüzü taşımaya başlıyoruz. Orta veya üst katlara taşınıyorsanız asansörlü evden eve nakliyat gerçekleştiriyoruz. Daha önce yerinden sökmüş olduğumuz elektronik eşyaları duvara tekrar montajlıyoruz. Mobilyalar özenle odalara koyuluyor. Küçük mülklerinizi siz elinizi bile değdirmeden kolilerden çıkarıp dolaplara yerleştiriyoruz. nakliye firmaları arasında ilk akla gelen işletmemiz taşımayı eksiksiz tamamlıyor.

Nakliyat Fiyatları
Bazı müşteriler için nakliyenin en can sıkıcı kısmını ödemeler oluşturuyor. Çok sayıda taşınma masrafından sonra evden eve taşımacılık fiyatları mali yükü ağırlaştırıyor. Hele bir de ve profesyonel nakliyat hizmeti almışlarsa fiyatlar katlanabiliyor. Ucuz veya nakliye fiyatları belli kriterler doğrultusunda belirleniyor. Huzur nakliyat şirketi olarak taşınma yükünüzü azaltmak için birtakım indirimler yapmayı ihmal etmiyoruz. Üstelik taşıma hizmetimize rağmen fiyatları düşürüyoruz.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti