İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir Asansör Kiralama

İzmir Huzur nakliyat İzmir asansör kiralama hizmetimiz kendi imkanı ile eşya taşımak isteyen müşterilerimizin hizmetinde dir. Çalışma esnasında operatörlerimiz size yardımcı olacaktır. Ayrıca İzmir Kiralık Asansör ile beraber eleman da temin ediyoruz.

İzmir Asansör Kiralama


Günümüzde elle eşya ve ya yük taşıma dönemi kapanmış kadar azdır. Evlere ve apartman dairelerine eşya taşımak hem zordur hem de belli başlı riskleri vardır. Merdiven boşluklarında özellikle yüksek katlarda mobilyaların sağa sola değmemesi mümkün değildir işte bu sebepten bile asansör kiralamak mantıklı bir yoldur.

Evden Eve Mobil Asansör Kiralama

İzmir Asansör Kiralama için eğitimli operatörler ile hizmet veriyoruz. Asansör kiralama evden eve nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçin. İzmir ve tüm semtlerinde çevre ilçelerde asansör kiralamanıza yardımcı olalım. Geniş hareket kabiliyetleri bakımından evden eve mobil asansör kiralama hemen her türlü eşya taşıma işinde kullanılabilir. Eviniz ve ya yükünüz 2. kat dan yüksek bir yerden aşağı inecek ise mobil asansör vinç kiralamanız en iyi yoldur. Evin balkon ve ya pencerelerine seyyar asansör kurmak sureti ile taşıma işinizi kolayca yapabiliriz. Hakkımızda

Asansör Kiralama fiyatı

İzmir’de eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları kat yüksekliğine göre değişir. Bununla birlikte taşınacak yük ve ya eşyanın miktarı da önemlidir. 8 .kata kadar standart olarak belirlenen asansör kiralama fiyatları 15. kat üstünde artış gösterir. İzmir Kiralık Asansör ve Ev taşıma asansörü kiralama fiyatlarında kat yükseldikçe risk ve yakıt giderleri artar. Bu nedenle kiralık asansör fiyatları da artış gösterir. Yapılacak işin ne olduğunu tam anlamak ve fiyatlandırma yapmak için yüz yüze görüşmek daha faydalıdır.

İzmir Asansör Kiralama

-İzmir Evden Eve Nakliye Asansörü Kiralama
İzmir için dizayn edilen nakliye asansörleri ile evden eve nakliyat asansörü ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca İzmir asansör taşıma ile bir kaç parça eşyanızı da taşımak için kiralama yoluna gidebilirsiniz.

-İzmir Balkon Asansörü Kiralama
Balkon asansörleri binaların iç kısmına gerek kalmadan direk evlerin ve ya iş yerinizin balkonuna kurularak yük ve eşya taşıma işlemini gerçekleştirir. Bu raylı platform sayesinde eşyalarınızı evin balkonundan direk araca ve ya araç tan direk balkona taşınır.

-İzmir Teleskopik Asansör Kiralama
İzmir’de bulunan teleskopik asansörler hem yükseklik hem de taşıma kapasitesi bakımından hemen her türlü asansörlü taşımacılık işinde kullanılabilir.

-İzmir Modüler Asansör Kiralama
İzmir modüler asansör kiralama araçları ile pek çok yük ve eşya taşıma işini yapabiliriz. 1 takım koltuk dahi olsa modüler asansörler ile çok yüksek katlardan taşımacılık yapılabilir.

-Ev Taşıma Asansörü Kiralama
Ev taşıma asansörleri ile ev eşyalarınızı 2. kat üzeri dairelerden alıp daha yüksek katlı apartman dairelerine taşıma işlemi yapılabilir. Bu asansörler aynı zamanda eşya taşıma asansörü ve balkon asansörü olarak da adlandırılır.

-İzmir Mobil Asansör Kiralama
Mobil asansörler bir araç üzerinde değildir. Romork olarak diğer araçların arkasına çekilmek kaydı ile çalışır. Boyutları küçük olduğu için dar alanlarda asansörlü taşımacılık yapma da en pratik araçlardır.

-İzmir Yük Asansörü Kiralama
Adında anlaşılacağı İzmir Asansör kiralama hizmeti ile çeşitli yüklerin yüksek katlara taşınmasında kullanılan asansörlerdir. INSTAGRAM

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti