İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir Asansör Kiralama

İzmir Huzur nakliyat İzmir asansör kiralama hizmetimiz kendi imkanı ile eşya taşımak isteyen müşterilerimizin hizmetinde dir. Çalışma esnasında operatörlerimiz size yardımcı olacaktır. Ayrıca İzmir Kiralık Asansör ile beraber eleman da temin ediyoruz.

İzmir Asansör Kiralama

İzmir Evden eve asansör kiralama için eğitimli operatörler ve son model asansörler ile hizmet veriyoruz. Asansör kiralama evden eve nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçin. İzmir ve tüm semtlerinde çevre ilçelerde asansör kiralamanıza yardımcı olalım.

Evden Eve Mobil Asansör Kiralama

Geniş hareket kabiliyetleri bakımından evden eve mobil asansör kiralama hemen her türlü eşya taşıma işinde kullanılabilir. Eviniz ve ya yükünüz 2. kat dan yüksek bir yerden aşağı inecek ise mobil asansör vinç kiralamanız en iyi yoldur. Evin balkon ve ya pencerelerine seyyar asansör kurmak sureti ile taşıma işinizi kolayca yapabiliriz.

İzmir Asansör Kiralama Çeşitlerimiz

İzmir Asansör Kiralama Müşterilerimiz genelde bu asansörlere yeni yeni tanışmaya başladığından nasıl sorgulama yapılacağı konusunda tereddüt etmekte dir. Bu asansörlere şu terimlerden ulaşabilirsiniz ; İzmir asansör kiralama esnasında bir elemanımız kamyondan ve ya alt kısımdan yükleme işlemini yapacaktır. İzmir kiralık asansör fiyatlarımız tek taraf ve çift taraf kullanıma ve kat yüksekliğine göre değişir.
Ev taşıma asansörü kiralama fiyatları 1 ve 8 . kata arası farklı 700₺ ( 2 saati ) daha yüksek katlar için 15.ci kat sonrası 2000-3000 arası değişir. Bizi arayıp detayları belirtirseniz kiralık asansör fiyatları hakkında daha detaylı bilgi verebiliriz.

İzmir Asansör Kiralama

İzmir da eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları kat yüksekliğine göre değişir. Bununla birlikte taşınacak yük ve ya eşyanın miktarı da önemlidir. 8 .kata kadar standart olarak belirlenen asansör kiralama fiyatları 15. kat üstünde artış gösterir. İzmir Kiralık Asansör ve Ev taşıma asansörü kiralama fiyatlarında kat yükseldikçe risk ve yakıt giderleri artar. Bu nedenle kiralık asansör fiyatları da artış gösterir.
Firmamızın İzmir için belirlediği asansör kiralama fiyatları yukarıda listede verilmiştir. Ancak fiyatlar örnektir. Yapılacak işin ne olduğunu tam anlamak ve fiyatlandırma yapmak için yüz yüze görüşmek daha faydalıdır.

Kimler Asansör Kiralama Hizmeti Alabilir ?

İzmir ilimizde pek çok sektör için nakliye asansörü kiralama hizmeti veriyoruz. Bireysel olarak ve ya şirketlere bu konuda destek oluyoruz. Bireysel müşterilerimiz genelde parça eşyaları taşımak ve ya kendi imkanları ile evlerini taşımak isteyen müşterilerimizdir. Asansör kiralama hizmeti verdiğimiz başlıca sektörler şunlardır ;

Neden Asansör Kiralama Hizmeti Almalısınız ?
Günümüzde elle eşya ve ya yük taşıma dönemi kapanmış kadar azdır. Evlere ve apartman dairelerine eşya taşımak hem zordur hem de belli başlı riskleri vardır. Merdiven boşluklarında özellikle yüksek katlarda mobilyaların sağa sola değmemesi mümkün değildir işte bu sebepten bile asansör kiralamak mantıklı bir yoldur.

1) İzmir Teleskopik Asansör Kiralama
İzmir da bulunan teleskopik asansörler hem yükseklik hem de taşıma kapasitesi bakımından hemen her türlü asansörlü taşımacılık işinde kullanılabilir.
2) İzmir Evden Eve Nakliye Asansörü Kiralama
İzmir için dizayn edilen nakliye asansörleri ile evden eve nakliyat asansörü ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca İzmir asansör taşıma ile bir kaç parça eşyanızı da taşımak için kiralama yoluna gidebilirsiniz.
3) Ev Taşıma Asansörü Kiralama
Ev taşıma asansörleri ile ev eşyalarınızı 2. kat üzeri dairelerden alıp daha yüksek katlı apartman dairelerine taşıma işlemi yapılabilir.Bu asansörler aynı zamanda eşya taşıma asansörü ve balkon asansörü olarak da adlandırılır.
4) İzmir Mobil Asansör Kiralama
Mobil asansörler bir araç üzerinde değildir. Romork olarak diğer araçların arkasına çekilmek kaydı ile çalışır. Boyutları küçük olduğu için dar alanlarda asansörlü taşımacılık yapma da en pratik araçlardır.
5 )İzmir Modüler Asansör Kiralama
İzmir modüler asansör kiralama araçları ile pek çok yük ve eşya taşıma işini yapabiliriz. 1 takım koltuk dahi olsa modüler asansörler ile çok yüksek katlardan taşımacılık yapılabilir.
6 ) İzmir Balkon Asansörü Kiralama
Balkon asansörleri binaların iç kısmına gerek kalmadan direk evlerin ve ya iş yerinizin balkonuna kurularak yük ve eşya taşıma işlemini gerçekleştirir. Bu raylı platform sayesinde eşyalarınızı evin balkonundan direk araca ve ya araç tan direk balkona taşınır.
7 ) İzmir Yük Asansörü Kiralama
Adında anlaşılacağı İzmir Asansör kiralama hizmeti ile çeşitli yüklerin yüksek katlara taşınmasında kullanılan asansörlerdir. 200 kilo ya kadar her türlü cismi İzmir Yük asansörü kiralama hizmetimiz ile taşıyoruz. INSTAGRAM

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti