İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Bozulabilir Ürünlerin Taşınması

Bozulabilir Ürünlerin Taşınması, 200 km daha az hareket ediyorsanız, yiyecek ve çabuk bozulan yiyecekleri paketleyebilirsiniz. Bu sizin için geçerliyse, ayrıntılar için Huzur Nakliyat hareket koordinatörünüze danışın. Aksi takdirde, hareket gününden önce yiyeceklerinizi tüketmek veya vermek için plan yapın. Ek bilgi için izin verilmeyenler listemize bakın .

Bozulabilir Ürünlerin Taşınması

Dondurulmuş ürünler getirebilir miyim?

Dondurulmuş gıdalar bozulabilir ve izin verilmeyen kısıtlamalara tabidir. Dondurulmuş ürünlerinizin buzdolabında taşınması için seçenekler hakkında Huzur Nakliyat taşıma koordinatörünüze danışabilirsiniz. Üçüncü taraf seçeneği mevcut olsa bile bunun maliyet açısından bir anlam ifade etmeyebileceğini unutmayın.

Konserve ürünler getirebilir miyim?

Konserve ürünleri taşıyabilirsiniz, ancak bunu yapmanın uygun maliyetli olup olmadığını düşünmelisiniz. Konserve ürünler genellikle ucuzdur ve ağır oldukları ve taşıma maliyeti daha yüksek olduğu için bunları taşımak için değiştirmekten daha fazla para ödüyor olabilirsiniz.

Kuru mal getirebilir miyim?

İyi haber şu ki, kuru ürünleriniz çok kolay taşınır. Makarnalar, tahıllar, tahıllar, şifalı bitkiler, çeşniler, fırın malzemeleri vb. tümü güvenli bir şekilde hareket edebilir.

─ uygun şekilde hazırlanıp kutulandığında açık kutular bile taşınabilir.

Hatırlanması gereken en önemli şey, tüm açık paketleri bantla kapatmak istemenizdir. Tuzluklar ve otlar gibi kaplar da bantla kapatılmalıdır. Baharat gibi küçük kaplar toplanmalı ve daha büyük bir kuru mal kutusuna paketlenmeden önce küçük bir kutuya konulmalıdır.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti