İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir Adıyaman Nakliyat

İzmir Adıyaman Nakliyat, sektörde faaliyet gösteren işletmemiz, sunduğu kaliteli hizmet sayesinde her geçen gün ailesine yeni bireyler katmaktadır. Taşınacak eşyanın durumu ya da hacmi ne olur ise olsun, işletmemiz her durumda gereken hassasiyeti göstererek nakliye işlemini kendi işimiz olarak görmektedir.

İzmir Adıyaman Nakliyat

İzmir Adıyaman Evden Eve Nakliyat, İzmir Adıyaman Nakliyat hizmetleri sunumu başlangıcında, firmamız tarafından, ilk olarak ekspertiz personel olarak adlandırılan taşıma konusunda tecrübeli yetkili ekspertiz adresinize gönderilmektedir. Ekspertiz personelimiz sizin göstereceğiniz ve taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı inceleyerek kayıt altına almaktadır. Eşyalarınızın demonte işlemleri talep edilmesi halinde ayrı olarak not alınmakta ve ayrı olarak paketlenmesi planlamaya dahil edilmektedir. Bu durumdaki eşyalar bulunduğunuz konuttan özen ile sökülmekte ve ambalajlanmaktadır. Sökümü yapılan eşyalar, yeni adresinizde sizin göstereceğiniz yere aynı şekilde monte edilmektedir. Geri kalan bütün eşya grupları için ayrı ayrı paketleme seçenekleri belirlenerek uygun paketleme malzemesi keşfi yapılmaktadır.

İzmir Adıyaman Evden Eve Taşıma

İzmir Adıyaman Nakliyat Eşyalarınızın tüm çeşitleri tek tek kayıt altına alınmakta, kayıt altına alınan tüm eşyaların paketleme seçimleri belirlenmekte ve eşyaya uygun nitelikte paket seçimine özen gösterilmektedir. Amacı dışında paketleme yapılarak eşyaların zarar görmesi yapılan bu değerlendirme ile engellenmiş olmaktadır. İşletmemizde eşyanızın miktarı, paketleme durumu ve taşıma işleminin yapılacağı araç cinsi belirlenmektedir. Ayrıca eşyanıza ait sigorta durumu da sözleşme hükümlerine dahil edilmektedir. Hazırlanan sözleşmede nakliye bedeli de belirtilerek imza altına alınmak üzere tarafınıza sunulmaktadır.

İzmir Adıyaman Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde kaliteli sunum anlayışını müşteri memnuniyeti ile birleştiren işletmemiz, tercihiniz doğrultusunda Huzur ile nakliye işiniz gerçekleştirecektir.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti