İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir eşya depolama

İzmir eşya depolama Her bir bireye ait ayrı depolar bulunmaktadır. Odalarda siz değerli müşterilerimizin eşyaları en iyi şekilde dikkat edilerek muhafaza edilmektedir. Eşya deposu odalarımız güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 korunmaktadır. Ayrıca depolarımız yangın, deprem, sel gibi durumlara karşı sigortalanmıştır. Sigorta ile eşyalarınız güvence altına alınmıştır.

İzmir eşya depolama

İzmir eşya depolama Eşyalarınızı eşya depomuzu kullanarak aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Uzun sürecek işleriniz için rahatlıkla eşya depomuzu tercih edebilir, güvenilir bir ortamda muhafaza edilmelerini sağlayabilirsiniz. Eşya depolama öncesi bazı işlemlerin yapılması gerekmektedir. İlk önce ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile depoya götürülecek eşyalar incelenir. Sonrasında eşyalar göz önüne alınarak taşıma planı hazırlanır. Doğru ambalajlama malzemeleri kullanılarak eşyaların paketlenmesi yapılır. En son personeller tarafından taşıma işlemi gerçekleşir. Ayrıca eşyaların incelenmesi sırasında çıkarılan listenin bir nüshası da müşteriye verilir. Müşterilerimiz eşyalarına ihtiyaç duydukları anda firmamızdan bir hafta önce randevu talep ederler. Eşyaların çıkarılması personellerimiz tarafından yapılır.

Hangi Eşya Türleri Depolanır?

İzmir eşya depolama Eşya depomuzda ofis eşyalarınızı, otomobil parçalarınızı, arşiv dosyalarınızı, yaz kış lastiklerinizi ve motosiklet gibi eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Görüldüğü gibi depolarımız sadece ev tipi eşyalar için değil geniş bir alanı kapsayan eşyalar içinde kullanılabilmektedir. Tüm eşyalarınızı güvenli bir biçimde eşya depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolarımız 2+1 ve 3+1 türündeki eşyalar ile orantılı büyüklüğe sahiptir. Her eşya için yeterli alan vardır.

Depo Güvenliği

Eşyalar depolanmadan önce müşterilerimiz firmamızdan randevu alarak eşya depolanan yeri görebilir, inceleme yapabilir. Firma sorumluları tarafından müşterilerimize depo açılır. Eşyalar depolandıktan sonra odaların kapısı müşterilerin gözetiminde mühürlenir ve tekrardan talep edilirse açılabilir. Oda tipi olarak tasarladığımız depolarda iki adet anahtar bulunmaktadır. Odanın açılması için her iki anahtarın da olması gerekmektedir. Anahtarlardan birinin eksik olduğu durumda odalar kesinlikle açılmaz. İki anahtardan biri Huzur Nakliyat firmamızda diğeri ise müşterimizde kalmaktadır.

Huzur Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Profesyonel eşya depolama ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Eşya depolama hizmeti için sunduğunuz alanların büyüklüğü nedir?

Depolama hizmeti almak istediğiniz eşya miktarına bağlı olarak değişmekle birlikte eşya depolarımız genellikle 2+1 ya da 3+1 daire büyüklüklerinden oluşmaktadır.

Eşya depolama hizmeti için kullandığınız alanları görebiliyor muyuz?

Tabii ki. Hizmetin sunulacağı alanları ziyaret edebiliyor, eşyalarınızın yerleştirileceği depoyu da önceden görebiliyorsunuz. Bunun için bizimle iletişime geçerek randevu oluşturmanız yeterli oluyor.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti