İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Buca Evden Eve Nakliyat

Huzur Buca Evden Eve Nakliyat şirketi olarak firmamız Buca ve çevresine hızlı ve güvenli hizmet vermektedir. Buca’da en iyi evden eve taşımacılık firması olarak hizmet veriyoruz.

Buca Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız Karşıyaka’da bulunmaktadır. Evden eve nakliyat yapıldığı gibi şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nakliye alanında acil sorunlara kısa sürede çözüm getirme odaklı firmamız tecrübesiyle hizmet kalitesini göstermektedir.

Taşımacılıkta Kullanılan Yöntemler Nelerdir?
Evden eve nakliyat yapılırken eşyaların güvenliğine dikkat ederek hizmet vermektedir. Eşyaların çizilmesini ve kırışmasını engellemek için gerekli ambalajlar yapılmaktadır. Gerekli ekipmanlar kullanılarak eşyalara zarar gelmeden taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşterinin isteğine göre eşyaların kolileme aşaması yapılmaktadır. Buca evden eve nakliyat firmamız ofis, büro eşya taşımacılığı da yapmaktadır.

Yüksek katlı binalarda asansör vasıtası ile eşyalar taşınmaktadır. Bu şekilde çok katlı binalarda taşınmak sorun olmaktan çıkmaktadır. On kat üzeri binalarda bile Süratle eşyalar asansör vasıtası ile vasıtalara yüklenmektedir. Nakliyeyi sağlayan araçlarımız bakımlı ve taşımacılık hizmetine uygun olmaktadır. Ağır yükler taşımaya uygun araçlarımızın yanında uzun yolda nakliye yapmaya müsait araçlar mevcuttur.

Nakliyatta Hangi Eşyalar Taşınmaktadır?
Ev ve ofise dair tüm eşyaların taşınması hizmet alanımız içindedir. Taşınacak eşyaların boyutu ve sayısı daha önceden incelenerek gerekli kişi sayısı ve malzemeler taşıma yerinde hazır bulundurulmaktadır. Paketleme, ambalajlama malzemeleri eşyaların mahiyetine göre farklılık göstermektedir. Kırılacak eşyalar, büyük boyutta eşyalar tasnif edilerek en uygun şekilde taşımacılık yapmaktayız. Taşınacak alanın büyüklüğü hizmet açısından fark yaratmamaktadır. Firmamız her koşula hazırlıklı olmaktadır. Taşıma için riskleri ortadan kaldırmak için her eşyanın taşımasına aynı özeni göstermekteyiz. Instagram

İçindekiler HuzurLojistik

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti