İzmir evden eve nakliyat Huzur Lojistik

Mobilya Montaj Kurulum

Mobilya Montaj Kurulum Söküm, Kurulum ve Montaj Herkesin bildiği kadarıyla taşımacılık sektörünün hızla gelişip çoğaldığı bu günlerde ev, ofis, banka gibi yerlerin taşıma işlemlerini el değmeden yaptırmaktadır. Zamanın ilerlemesi ve teknolojinin gelişmesi ile nakliyat işlemleri de artık çok kolay bir hale geliyor. Neden mi çünkü taşınacak yeri sahibi el değmeden taşımak istediği yere taşıma işlemlerini evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar tarafından güvenli bir şekilde yapıyor.
Evden eve nakliyat firmaları sadece eşyaların taşıma işlemlerini değil sökme (demonte) ve montajlama işlemlerini de yapıyor.
Evden eve nakliyat firmaları demonte ve montaj hizmetlerini zarar vermeden yapmaktadır. Yapılması gereken tek şey taşınmadan bir iki gün öncesinden taşıma firmalarına haber verilmesidir. Taşıma firmaları taşınacak yere gelerek öncelikle bir ekspertiz ve prosedür hazırlayıp fiyat ile anlaşılması sonunda hemen evden eve nakliyat demonte ve montaj işini yapmaya başlıyorlar.

Montaj ve demontaj neleri kapsar ?
Evden eve nakliyat demonte ve montaj hizmetinde taşınacak yerdeki tüm eşyaları maalesef kapsamamaktadır.
Evden eve nakliyat demonte ve montajı kapsayan hizmetler sadece mobilyaların sökülüp takılması, evdeki taşıma sonrasında Mobilya Montaj Kurulum mobilyaların marangoz hizmeti ve beyaz eşyaların yerlerinden sökülerek taşınıp Mobilya Montaj Kurulum gibi işler montaj ve demontaj hizmetleri arasına girmektedir.

Montaj demontaja hangi ürünler girmez ?
Evden eve nakliyat demonte ve montaj hizmetini mobilyaları kurup sökme, marangoz işlemlerini yapma ve beyaz eşyaların kurumunun yapma montaj ve demontajı kapsayan hizmetler arasında yer almaktadır. Peki, nakliyat firmalarının müşterilerine sunduğu montaj ve demontajı kapsamayan hizmetleri nelerdir? Montaj ve demontaj hizmeti yapan elemanlar mobilya türü eşyalar ve beyaz eşyaların kurulumu dışındaki işleri yapmıyorlar. Duvara herhangi resim, çerçeve tablo gibi montaj işlerini, perde takma, klima takma ve ahize takma işlemleri montaj ve demontajı kapsamadığı için el sürmezler. Özellikle klima ve ahize işleri teknik alanlarına girmediği için yapmazlar. Onların taktırmak içinde teknik servisine yaptırmak gerekiyor.

Mobilya Montaj Kurulum

Mobilya Montaj Kurulum Nasıl Yapılır?
Evden eve nakliyat sektöründe en zor olan işlerden biriside mobilyaların sökülüp parçalara ayrılma işidir. Çünkü çok ağır mobilyaları sökmeden taşıma işlemi asal gerçekleşmez. Bu konuda tecrübeli olmayan kişilerin söküp taktığı mobilyalarda ise çoğunlukla çizilme kırılma gibi haralar meydana gelmektedir. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmetinde Bu konuda tecrübeli ekipler tarafından çok ağır mobilyaların montaj ve demontaj hizmeti vermesi en doğru seçenektir.

Mobilya Montaj Kurulum

Mobilyaların montaj ve demontajı hasar vermeden yapmak hem eşyalara zarar vermez hem de müşteri maddi açıdan zarara uğramaz. Montaj ve demontaj hizmeti yapılırken sökülen mobilya parçaları paketlenerek taşıma araçlarına konur ve taşınacak yere götürülür. Taşınan yerde ise zaman kaybetmeden paketlerinden çıkartılarak montaj işini yaparak müşterinin istediğin düzene göre yerleştirirler. Montaj ve demontaj işini yapan kişi de marangozdur. Evden eve nakliyat ta montaj ve demontaj işini yapabilecek bir marangoz bulundururlar. Marangozda kurulum esnasında da ev sahibinin isteğine ve zevkine göre kurulumu gerçekleştiriyor.
Evden eve nakliyat firmaları montaj ve demontaj hizmetlerinde beyaz eşyaların kurulumunu da güvenli ve beyaz eşyalara zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Taşınan yerden beyaz eşyaları söktükten sonra araçlara götürerek taşınacağı yere götürürler. Ondan sonra beyaz eşyaların yeri hazırsa eğer yerlerine koyarak kurulumunu gerçekleştirirler. Montaj ve demontaj hizmetini tüm nakliyat firmaları vermektedir.

Nakliyat firmalarını standart hizmetidir. Bu nedenle de taşıma fiyatlarını da etkilememektedir. Fakat bazı eşyaların sökümü ve montajı içinde ekstra bir fiyat alındığı görülüyor. Antika mobilyalar, çok fonksiyonlu mobilyalar ve çok büyük ebatlardaki mobilyalar ( d tüm duvarı kaplayan kitaplıklar) gibi mobilyaların montaj ve demontaj işinde ekstra bir ücret talep ediyorlar evden eve nakliyat firmaları.Askılı Nakliye
Tekstil Taşımacılığı
Perakende giyim lojistiği bizim temel uzmanlık alanımızdır.
Amacımız; pazara uygun, stok dilinden anlayan bir yaklaşım ile sürekli yenilikçi, esnek hizmet geliştirmektir.
Tekstil taşımacılığı çalışanlarımızda firmaların talebi olması doğrultusunda ambalajlaması yapılmayan ürünler için paketleme desteğide vermekteyiz.
İzmir içinde şehir içi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz tekstil taşımacılığı hizmetlerimizi şehirlerarası tekstil taşımacılığı alanındada sunmaktayız.
Ayrıca tekstil taşıma hizmeti sunarken ekspertiz gönderimini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Askılı Nakliye
Taşınılması gereken tekstil ürünleriniz için nasıl bir nakliye hizmeti sunulacağı ve nakliyat fiyat durumunun firmanız adına maliyeti ne olacağı konusunda sizlere detaylı bilgilendirme yapmak adına ekspertiz çalışanlarımızı taşınma adresine ücretsiz olarak gönderimini yapmaktayız.
Ayrıca profesyonel personel kadromuz tekstil ürünleri taşıma konusunda oldukça tecrübeli ve deneyime sahip bir kadrodan oluşmaktadır. Tarafınıza firmamız aracılığında amatörce sunulan bir tekstil nakliyatı ile kesinlikle karşı karşı kalmazsınız.
Çünkü; Huzur nakliyat firmamız deneyimli personel kadrosu ve buna ek olarak geçmişte sayısızca tekstil firmasının ürünlerini taşıdığı için; Tekstil firmalarının talep ve isteklerini her daim baz almış ve bu alanda nakliyat hizmeti sunarken müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlar gerçekleştirmiştir.
Emekle üretimini yaptığınız tekstil ürünleriniz firmamız aracılığında sigortalı olarak taşınmakta olup, taşınma esnasında en ufak bir sorun yaşanması durumunda tüm mesuliyet ve sorumluluğun firmamıza ait olduğunu belirtmek isteriz.
Tekstil Taşımacılığı ilerde sizlere gönül rahatlığı ile sermayeniz olan ürünlerinizi emanet etme ırsatı sunmaktayız.
Tekstil ürünlerinizin yoğunluğu ne olursa olsun, bizler sizlere eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracı gönderimi yapmaktayız.
Geniş Tekstil taşıma araçlarımız ile sizlere kaliteli ve sorunsuz nakliye çalışmaları sunmaktayız.
Sizlerde Huzur nakliyat firmamız aracılığında güvenilir tesktil taşımacılığı hizmeti almak için hemen firmamız ile irtibata geçiniz.
Tekstil taşımacılığı ihtiyacınızda firmamızı tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti