İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Karşıyaka taşımacılık

Karşıyaka taşımacılık firması Huzur nakliyat sizlerin tüm taşıma ihtiyaclarınızı sorunsuz olarak yerine getirecektir. Huzur nakliyat bu konuda yeterince tecrübeye sahiptir.

Karşıyaka taşımacılık

Tabi ki bu çevremizde bir çok firma mevcuttur. Bizim hizmet anlayışımız sizlere soru yaşatmamak için üzerine çalışılmaktadır. İletişim bigilerimiz Lütfen inceleyiniz.

Ekspertiz taşınacak yeri ve eşyayı incelediğinde mekanik, hidrolik, teleskopik hangi tip asansör işlevsel olacaksa o asansör ile İzmir evden eve nakliyat planını yapıyor. Kaliteli hizmet için nakliyat mesleğinde tecrübeli, uzman personelden nakliye kadromuzu oluşturduk. Tüm çalışanlarımız şirketimiz bünyesinde kadroludur.

Evden Eve Taşıma Fiyatları

Taşıma işleminin yapılmasına karar verdikten sonra müşterileri ilgilendiren en önemli konuların başında ödemeleri gereken ücret gelir. Ücret çeşitli nedenlerden dolayı farklılık gösterir. Evden eve taşıma fiyatları belirlenirken dikkate alınan noktalar şu şekilde sıralanabilir;

-Taşınacak eşyaların büyüklüğü ve sayısı
-Bu taşıma sırasında kullanılacak personel sayısı
-Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı
-Eşyaların taşınması için yapılacak sefer sayısı
-Yeni taşınılacak evin, eski eve olan uzaklığı
Müşterilere net fiyat bilgisi verebilmek için sıralanan bu kriterlere göre fiyat belirleriz. Gerekli bilgiler müşterilerden edinildikten sonra ancak sağlıklı bir fiyat belirlenebilir. Huzur Nakliyat sunduğu kalite hizmetin yanında makul fiyat seçenekleri ile de müşterilerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Instagram

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti