İzmir evden eve nakliyat Huzur Lojistik

İzmir Trabzon nakliyat

İzmir Trabzon nakliyat hizmeti öncesinde, siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz öncesi, eşya tespiti yaparak müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyalar için gerekli ambalaj malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirlenir.

İzmir Trabzon Nakliyat

Eşyaların Ambalajlanması

Taşınma tarihi belirlendikten sonra, eşyalar birinci kalite ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton ve koli, kullanılan bazı ambalajlama malzemeleridir. Eşyanın türüne göre, ambalajlamada kullanılan malzeme değişebilir. Huzur Nakliyat bünyesinde paketleme işlemi dikkatle yapılır ve işlem tamamlandıktan sonra eşyalar araca yüklenir.

Eşyaların Taşınması

Eşya taşımacılığı için kullandığımız araçlar son modeldir. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün önlemler alınmıştır. Kamyonumuzun iç kısmı ahşap malzemelerden yapılmış mobilya ile kaplıdır, böylece eşyalarınız yere düşme durumunda zarar görmez. Kamyonumuzun dış aksamı ise kapalı çelik kasa üretimine sahiptir. Eşyalarınız tarafımızdan alındığı şekilde teslim edildiğinden emin olabilirsiniz.

Resmi olarak İzmir Trabzon nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Kendi personelimizle çalışıyoruz ve araçlarımızla İzmir Trabzon taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

İzmir Huzur Nakliyat Fiyatı hakkında bilgi almak için, firmamızın ilgili personeli ile irtibata geçmenizi öneririz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna ve taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre, İzmir Trabzon nakliyat fiyatı belirlenmektedir.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti