İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir Rize nakliyat

İzmir Rize nakliyat; İzmir Rize Şehirlerarası Nakliye eşya taşımacılığı hizmetinden önce siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz imkanı ile ilk olarak eşya tespiti yapıyoruz. Eşyalarınız miktarı ve türleri tarafımızca görüldükten sonra siz müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır.

İzmir Rize nakliyat

Nakliyat Ekspertiz

İzmir Rize nakliyat ta daha önce ekspertiz tarafından ön çalışma işlemi yapıldığı için hazırlık aşaması kısa süre alacaktır. Çünkü taşıma asansörü nereye kurulacak, ekip kaç kişi olacak gibi konular önceden planlanmış olarak başlanacaktır. Ekspertiz bu konularda önemlidir. Öncelikle eşya miktarını gibi konuları inceleyerek gerekli notlarını alır daha sonra bu konu üzerinde taşıyıcı ekip ile detaylı bir çalışma yapılır.

Eşyaların Ambalajlanması

Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra ilk olarak eşyalar birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri vardır. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, koli bu malzemeler arasında yer alır. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. Huzur evden eve Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkat edilerek yapılır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir. Müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.

İzmir Rize Taşımacılık

Nakliyat Fiyatı

İzmir Rize nakliyat fiyatı için firmamızın ilgili personeli ile irtibat geçerek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna, taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre İzmir Rize fiyatı belirlenmektedir.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti