İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir İstanbul nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat Huzur İzmir İstanbul Şehirlerarası Nakliye Parça eşya taşımacılığı hizmetinden önce siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz imkanı ile ilk olarak eşya tespiti yapıyoruz. Eşyalarınız miktarı ve türleri tarafımızca görüldükten sonra siz müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyalar için gerekli görülen ambalaj malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirlenir ve sözleşme yapılır. Parça eşya taşımacılığında dahil edilen eşyalar şunlardır: Bekar eşyası, çeyiz eşyası, elektronik eşyalar, öğrenci eşyaları ve birkaç parçadan oluşan koltuklar taşınabilecek olan eşyalar grubunda bulunur. Tabi ki Eşyanız parça taşımacılığı diyeceğimiz miktardan çok ise 3+1 yada 2+1 eşyası çok ise size Ekspertiz gördüğünde karara varılır. Eğer eşyanız parça taşınması olacaksa parça taşıma işlemleri başlatılır.

İzmir İstanbul nakliyat

Eşyaların Ambalajlanması; Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra ilk olarak eşyalar birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri vardır. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, streç, koli bu malzemeler arasında yer alır. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. Huzur evden eve Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkat edilerek yapılır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir. Müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.

Eşyaların Taşınması

Parça eşya taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar son model araçlardır. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın herhangi bir sebepte dolayı yere düşmesi sonucunda zarar görmemesi için kamyonumuzun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerinden yapılmıştır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmıştır. Kamyonumuzun dış aksamı kapalı çelik kasa üretime sahiptir. Eşyaların tarafımızca alındıktan sonra ilk alındığı gibi teslim edildiğine emin olabilirsiniz.
Huzur Nakliyat İzmir İstanbul şehirler arası nakliye hizmetini daha kolay hale getirdik. Kullandığımız yöntemlerden birini seçiniz.

İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat ta birinci yöntem parça eşya nakliyat yöntemidir. Bu güzergahta bulunan farklı kişilere ait eşyaları, özel olarak bölümlendirilmiş nakliyat aracımızın indirilme sırasına göre ayrı ayrı bölümlere yüklenerek taşıma yöntemidir.

İzmir İstanbul Taşımacılık

İzmir İstanbul taşımacılık da ikinci yöntem ise sizin eşyanıza özel bir aracın ve personelin tahsis edilmesi ile yapılan taşımacılık yöntemidir. Eşyanız çok fazla ise, aceleniz var ise ve sadece kendi eşyanızı taşıtmak istiyor iseniz, ekonomik kaygınız da yok ise elbette bu taşıma daha özel ve daha konforlu taşımacılıktır.

Resmi olarak İzmir İstanbul nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.
Profesyonel kendi personelimiz ile çalışıyoruz.
Firmamıza ait araçlar İzmir İstanbul taşımacılık hizmetini veriyor.

İlk önce indirilecek eşyalar aracın en son bölümüne yüklenecek ve bu bölüm son kapatılacaktır. Her kişinin eşyaları ayrı bölüme konup o bölüm kapatılacaktır. Eşya karışma ihtimali olmayacaktır. İzmir İstanbul şehirler arası parça eşya taşımanın ekonomik olan bir yöntemidir. Bilinmesi gereken ek bilgi şudur. Eşyalar araçta beklemiyor. Taşınacağı zaman evinizden eşyalar araca yükleniyor. Eşyalar müşteri tarafından talep edilen adrese ulaştıktan sonra boşaltma işlemi yapılır. Boşaltma işlemi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ardından müşterimiz gerekli kontrolleri yapar ve eşyalarını teslim alır.

Sizlerde parça eşya taşımacılığından yararlanabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı ile ev, ofis türünde olan eşyalarınızı Huzur Nakliyat güvencesi altında taşıyabilirsiniz. Sigortalı ve ambalajlı olarak taşınan eşyalarınızı boşaltma işleminden sonra kontrol edebilir, şehir içi ve şehirlerarası uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu güven ve deneyimden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir İstanbul Nakliyat Fiyatı
İzmir İstanbul nakliyat fiyatı için firmamızın ilgili personeli ile irtibat geçerek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna, taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre İzmir İstanbul fiyatı belirlenmektedir.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti