İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir Gaziantep Taşımacılık

İzmir Gaziantep Taşımacılık İzmir Gaziantep Şehirlerarası Nakliye eşya taşımacılığı hizmetinden önce siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz imkanı ile ilk olarak eşya tespiti yapıyoruz. Eşyalarınız miktarı ve türleri tarafımızca görüldükten sonra siz müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır.

İzmir Gaziantep Taşımacılık

Eşyaların Ambalajlanması

Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra ilk olarak eşyalar birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri vardır. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, koli bu malzemeler arasında yer alır. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. Huzur evden eve Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkat edilerek yapılır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir. Müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.

Eşyaların Taşınması

Eşya taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar taşıma maksadıyla hazırlanmış özel araçlardır. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın herhangi bir sebepte dolayı yere düşmesi sonucunda zarar görmemesi için kamyonumuzun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerinden yapılmıştır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmıştır. Kamyonumuzun dış aksamı kapalı çelik kasa üretime sahiptir. Eşyaların tarafımızca alındıktan sonra ilk alındığı gibi teslim edildiğine emin olabilirsiniz.

İzmir Gaziantep Nakliyat

Resmi olarak İzmir Gaziantep nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.
Profesyonel kendi personelimiz ile çalışıyoruz.
Firmamıza ait araçlar İzmir Gaziantep taşımacılık hizmetini veriyor.

İzmir Gaziantep Taşımacılık

Şehir içi ve şehirlerarası uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu güven ve deneyimden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir.

İzmir Gaziantep Nakliyat Fiyatı

İzmir Gaziantep nakliyat fiyatı için firmamızın ilgili personeli ile irtibat geçerek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna, taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre İzmir Gaziantep fiyatı belirlenmektedir.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti