İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir büro taşıma

İzmir büro taşıma, başta evden eve ve şehir içi olmak üzere farklı türlerde nakliyat seçenekleri zengin alternatifler sunsa da ofis taşımacılığı için aynı şeyi söylemek zordur. Nakliyat işi yapan firmaların çoğu yalnızca evden eve nakliyata yoğunlaştığı için ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı hizmetleri vermezken Huzur Nakliyat, İzmir büro taşıma konusundaki zengin alternatifler sunmak amacıyla gelişmiş nakliyat hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmeti de verir.

İzmir büro taşıma

Ofisiniz için nakliye hizmeti gerekiyor ancak içerisinde yer alan mobilyalara, elektronik eşyalara ve belgelere zarar gelme ihtimalinden çekiniyorsanız Huzur Nakliyat, tam olarak bu noktada devreye girer ve sigortalı nakliyat hizmeti ile aklınızdaki çekinceleri ortadan kaldırır. Sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti sayesinde büro mobilyalarından dekoratif ürünlere, elektronik eşyalardan dokümanlarınıza her şey güvence altına alınır ve ister uzun mesafe olsun ister kısa mesafe; tüm yol boyunca ofis malzemeleriniz sigortalı bir şekilde taşınır.

Çoğu firma için ofis ortamında kullanılan bilgisayarlardan personel dolaplarına, belgelerden diğer malzemelere kadar birçok şeyin gizli tutulması gerekebilir. Bilgi güvenliği ve firma imajı açısından yüksek öneme sahip olan gizlilik, Huzur Nakliyat’ın en çok önem verdiği konular arasında yer alır. Taşımacılığını yaptığı firmaların yalnızca dokümanlarıyla ilgili değil; aynı zamanda ofis içerisinde kullanılan diğer içerikleriyle ilgili de bilgi paylaşmayan Huzur Nakliyat, her zaman her açıdan tam güvenlik ilkesi ile çalışır.

İzmir büro taşıma, her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi öncelikle taşınacak eşyaları tespit eder ve gruplandırır. Ardından gruplandırılan bu eşyalara uygun paketleme yöntemini seçerek sizin isteğinize göre numaralandırır. Önem derecesine göre numaralandırılan koliler, özellikle taşınma ardından yerlerine yerleştirilecek olan belgeler konusunda büyük rahatlık sağlar. Böylece hangi dokümanlar hangi kolideydi telaşına düşmeden numaralarına göre kolayca ve kısa sürede yerleştirme işlemi gerçekleştirilir. Kolilere yerleştirilemeyen eşyalar içinse özenle demonte işlemi yapılır ve ilgili eşyalar, balonlu naylon ya da streç filmlerle sarılarak belirtilen adrese yönlendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis taşımacılığı sürecindeki sigortalı nakliyat hizmetini standart olarak mı sunuyorsunuz?

Evet. Hem müşterimizin hem de firmamızın sağlıklı, profesyonel ve kaliteli bir nakliyat deneyimine sahip olması açısından tüm hizmetlerimizde sigorta seçeneğini standart olarak sunuyoruz.

Ofis nakliyat hizmetiniz hangi iller ve ilçeler için geçerli?

İzmir ofis taşımacılığı hizmetimiz dışında İzmir – İstanbul ya da İzmir – İzmir gibi farklı yerler için de nakliyat hizmetimiz bulunuyor.

Ofis taşımacılığı fiyatları hakkında ekspertiz çalışması yapılmadan önce bilgi alabilir miyim?

Evet. Taşınacak yük oranı ve toplam mesafe gibi bilgileri bizimle paylaştığınızda tahmini fiyat bilgisi almanız mümkün oluyor.

Ofis taşıması

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti