İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir Aydın nakliyat

İzmir Aydın nakliyat, İzmir ve Aydın illeri arasında yapılan eşya taşımacılığı hizmeti sunan bir firmadır. Nakliye öncesinde, müşterilerine ücretsiz ekspertiz imkanı sunarak eşya tespiti yapılmaktadır. Eşyalarınızın miktarı ve türü tespit edildikten sonra, müşteri ile anlaşma sağlanması durumunda nakliye sözleşmesi yapılır.

İzmir Aydın nakliyat

Taşınma tarihi belirlendikten sonra, eşyalarınız birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton ve koli gibi malzemeler, eşyanın türüne göre değişkenlik gösterir. Paketleme aşaması özenle yapılır ve ardından eşyalar araca yüklenir. Müşterinin istediği adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.

İzmir Aydın nakliyat, profesyonel ve tecrübeli çalışanları ile eşyalarınızı hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşımayı garanti eder. Kamyonun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerinden yapılmış olduğu için eşyalarınızın düşmesi sonucu zarar görmesi mümkün değildir. Taşınan araçlar da zarar görmemesi için tedbirler alınmıştır.

Firmamız resmi olarak nakliyat sözleşmesi imzalar ve kendi personeli ile çalışır. Ayrıca, İzmir Aydın taşımacılık hizmetini kendi araçları ile sağlar. Nakliyat fiyatı ise taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna ve taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre belirlenmektedir. Fiyat hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın ilgili personeli ile irtibat kurmanızı öneririz. İletişim

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti