İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir Antalya evden eve taşıma

İzmir Antalya evden eve taşıma talebiniz üzerine başvurduğunuz taktirde ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılması için günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde ekspertizimiz evinizi ziyaret eder. Tüm eşyaların bir listesi ekspertiz tarafından çıkarıldıktan sonra size özel aracın, ekipmanın ve malzemelerin belirlenmesi sağlandıktan sonra nakliye tarihinizde tüm araç ve ekipmanlarımız hazırda bekletilerek nakliyat hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır.

İzmir Antalya Evden Eve

Taşınma işlemi yapılacak evdeki işlemler :Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz öncelikle mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile de montesini yapar. De monte gören mobilyalar paketleme malzemeleri ile ambalajlaması yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak ambalajlama işlemi yapılır. Elbise dolabız içerisinde kıyafetler şeffaf naylon poşetler içine konulur. Tüm eşyalarınız itinalı bir biçimde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

Taşınılan evde yapılacak işlemler : Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde iştir. İzmir Antalya evden eve nakliyat firması tüm eşyaların teslimatını yapar. Mobilyalarınız firmamızda çalışan personeller tarafından montajı sağlanır. Beyaz eşyaların bağlantıları yine firmamız bünyesi yapılır. Gardrop içerisinde bulunan giysileriniz ise portatif askılı giysi dolapları içerisinde şeffaf naylonlar içerisinde ütüsü bozulmayacak şekilde nakliyesi yapılır.

İzmir Antalya Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Tek yapmanız gerekli olan 2-3 iş günü içerisinde İzmir Antalya evden eve nakliyat firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üstündeki taşımacılık talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti