İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Huzur Asansörlü Nakliyat

İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz taşımacılık hizmet seçeneklerinden bir tanesi olan asansörlü taşımacılık işlemi ile kısa sürede ve güvenilir bir biçimde eşyalarınızın taşınma durumu söz konusu olur.

Huzur Asansörlü Nakliyat

İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat Yüksek Katlarda Taşımacılık
Yüksek katlarda oturan ya da yeni taşınacağı evin katı yüksek olan kişiler için vermekte olduğumuz asansörlü taşıma hizmeti eşyaların her hangi bir zarar görmeden taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatı
İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat  taşımacılık hizmeti kapsamında öncelikli olarak sizlere bir ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Eksperimiz binanın önüne geçerek asansörün doğru bir şekilde kurulum açısını ölçerek eşyaların güvenli bir şekilde indirilmesini ve kaldırılmasını sağlamak adına gerekli olan işlemi uygular. Nakliye günü geldiği zaman elemanlarımız tarafından yapılacak olan paketleme ve asansöre koyma işlemi ile beraber taşınma süresi zamanından tasarruf sağlanır.

Asansörlü Taşımacılık Paketleme
İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat  taşımacılık hizmetleri kapsamında elemanlarımız ile beraber eşyalarınız en kaliteli ve en güvenilir şekilde paketlenmektedir. Tüm eşyaların en iyi şekilde ambalajlanmasının ardından asansöre sabitlenmesi ve aşağı ya da yukarı olacak şekilde taşınması sağlanır. Firmamız çalışanları paketleme işlemini özenli bir şekilde yapmaktadır. Sonra yeni adresinize doğru araç hareket eder.

Asansörlü Taşımacılık Kurulum
İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat  taşımacılık hizmeti içerisinde yeni eve yerleştirilecek olan eşyaların müşterimizin isteği doğrultusunda yeniden asansör ile eve taşınması sağlanır. Paketlenmiş olan eşyalar firmamız elemanları tarafından paketinden çıkarılarak monte ve kurulum gerektiren eşyaların yeniden yerine yerleştirilmesi işlemi uygulanmaktadır. Instagram

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti