İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat Firması, kuruluşundan bugüne kadar en kaliteli hizmetleri vererek ve çalışanları ile emniyet ve güvenliği yansıtabilmek için elinden geleni yaparak lider konumunu korumaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlayan çalışmaları eşyalarınıza verdiği değer ile hissedilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat firması, her türlü eşya taşımacılığı kategorisinde planlama ve zaman kullanımı açısından müşteri menfaatine olabilecek her şeyi ele almaktadır. Paketleme işlemlerinde firma prensiplerine bağlı olarak havalı naylon ve kraft kağıt kullanımına aşırı önem vermektedir. Evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirirken eşya sahiplerinin isteğine bağlı olarak faaliyet takvimi oluşturmaktadır. İlk aşamada eşyaların yerinde muayene işlemini ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde detaylı bir şekilde ele almaktadır.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden Eve Nakliyat Firması montaj, de-montaj işlemlerinde her zaman işinin ehli mobilya ustaları kullanmaktadır. Aynı zamanda elektrik, elektronik bilgisi yüksek teknik elemanlar sayesinde ofis eşyaları hassasiyetle taşınmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz her eşya transferinin parça eşya taşıma statüsünde ve eşya depolama hususlarında aşırı ehemmiyet verilerek gerçekleştirilmiş olması müşterilerimize verdiğimiz önemi açıkça göstermektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Güvenli çalışma prensiplerine bağlı evden eve nakliyat firması sigortalı nakliyat sözleşmesi yaparak garantili eşya taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Güvenilir nakliye hizmetlerini karayollarında her noktada oluşabilecek hasarlara karşı önemli ölçüde plan ve proje dahilinde hazırlamaktadır. Hazırlanan bu çalışmalar kapsamında tüm zararların Huzur evden eve nakliyat garantisinde karşılanmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşıma sektöründe, bütün çalışmalarda asansörlü evden eve nakliyat aracı içerisinde hareket eden eşyaların hasarsız ve kusursuz bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılması sağlanmaktadır. En önemlisi eşya asansörlerinin teknolojik donanıma sahip olması hız ve güvenliği bir arada getirmektedir.

Profesyonel nakliyat hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Firması, İzmir’de profesyonel nakliye hizmetleri sunuyoruz. En iyi, en güvenli ve en hızlı taşımacılık hizmetlerini Huzur Nakliyat şirketi farkı ile en ekonomik ücretlerle sunuyoruz. Nakliyat hizmetleri bireysel taşıma ve kurumsal taşıma çözümleri şeklinde gelişmiştir. Bazı nakliye işlemleri şehir içinde, bazıları da şehir dışında gerçekleşir. Sıklıkla sunduğumuz nakliye çözümlerini sizler için aşağıda ayrıntılı şekilde derledik.

Ofis taşıma hizmeti

Ofis taşıma faaliyetine başlamadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti olarak eşyalar yerinde muayenesi detaylı bir şekilde yapılır. Eşyaların boyutu ve taşıma şekli hesaplandıktan sonra araç belirlenerek bu şekilde taşıma işlemine başlanır. Firmamız gerçekleştirdiği ofis taşıma işlemlerinde işinin ehli, teknik donanımı yüksek teknik personel kullanmaktadır. Elektronik eşyaların ofis içerisinde sökülmesi, değeri yüksek tablo ve resim tarzındaki değerli eşyaların paketlenmesi titizlikle yapılmaktadır.

Eşya depolama hizmeti

Eşya depolama hususunda her zaman hassasiyeti, güvenliği, emniyeti, uzun süre koruma prensiplerini göz önünde tutmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne kadar eşya sahiplerine hizmet vermenin memnuniyeti içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmiş eşyalar özel koruma sağlayan eşya depoları içerisinde istenilen süre zarfında bekletilmektedir. Yurt çapında önemli noktalara kurulmuş olan evden eve nakliyat hizmetlerini kolay bir şekilde yürütmeye yardımcı olan eşya depoları, eşyalarınızı istediğiniz kadar emanete bırakabilirsiniz.

Şehir içi taşıma hizmeti

Evden eve nakliyat firması olarak şehir içi taşımacılık işlemlerini asansörlü ve sigortalı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Mesafe ne kadar olursa olsun eşyaların güvenliği için kesinlikle yüksek katlardan eşya asansörü kullanarak eşya transferi gerçekleştiriyoruz. Özellikle gerçekleştirmiş olduğumuz şehir içi nakliyat işlemlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşebilmesi için eşya boyutuna göre en seri araçları tercih etmekteyiz. Şehir içinde trafiğin yoğun olmadığı zamanları tercih ederek sokak aralarında geçişleri engel oluşturmayacak eşya nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin şehir içinde kısa mesafede taşınmasını en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

Şehirler arası nakliyat hizmeti

Şehirler arası nakliyat çalışmalarımızı en iyi taşıyıcı personel, montaj elemanları, teknik elemanlarla mükemmel şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle sigortalama işlemini kasko mahiyetinde oluşturmakta, her ürünün güncel değeri üzerinden sigorta bedelleri belirlenmektedir. Uzun yol şoförleri profesyonel kişilerden seçilerek her türlü olumsuz durumu en başta bertaraf etmeyi planlamaktayız. Şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmalarını planladığımız şekilde gerçekleşebilmesi için özellikle sözleşme kapsamında zaman planlanmasını eşya sahipleri ile birlikte yapmaktayız.

Uygun evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları hesaplaması yapılırken taşınacak evin oda sayısı ve taşınacak kata dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra gidilecek kilometre mesafesine göre de fiyat hesaplaması yapıyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe gerçekleşen fiyat artışlarının en önemli sebeplerinden birisi araçlarında kullanılan yakıt masraflarının artışı olmaktadır. Bu kapsamda, Huzur evden eve nakliyat bünyesinde bulunan araçlar son model araçlar olup yakıt konusunda da ekonomik şartlar ortaya çıkarması sağlanmaktadır. Araçların periyodik olarak bakımının yapılması, evden eve nakliye çalışmalarında mali kaynakların ekonomik yönden kullanılması eşya sahiplerine her zaman pozitif yönde yansımaktadır.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti