İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti Yeni evinize veya iş yerinize taşınırken beklenmedik masraf ve ihtiyaçlar ile bütçenizi zorlayabilir. Buna telefonda kaba taslak verilip iş başında değişen nakliyat fiyatları da dahil olabilir. Çoğu taşınmada gerçekleşen bu can sıkıcı durumun önüne geçmek ekspertiz işlemi ile çok basittir.

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti eşyalarınızın boyutu, miktarı, demonte olacak eşyalarınızın durumu, binanızın kat sayısı, fiziki şartlarına uygun taşıma yöntemi, uygun paketleme materyalleri gibi konularda nakliye firmalarına fikir verir. Böylece ekpertize gelen uzman hem taşınmanın planlamasını yapmış olur hem de nakliyat işlemi için gerekli fiyatlandırmayı en doğru şekilde belirler.

İzmir Huzur Nakliyat’ın Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ile beraber belirleyeceğimiz tarih ve saatte alanında tecrübeli uzmanımız eşyalarınızı ve kat sayısı gibi bir çok etmeni göz önünde bulundurarak nakliyata en uygun fiyatlandırmayı yapar. Böylece hem bütçe planlamanızı daha rahat yapabilir hem de nakliyat planlamanızı beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz hizmetimiz sadece bizimle çalışmaya karar veren müşterilerimize özel değildir. Bu sayede hem fiyat alabilir hem de uzmanımızdan İzmir Huzur Evden Eve Nakliyat ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İzmir Huzur Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ücretsiz Ekspertiz Avantajları Nelerdir?

İzmir Huzur Evden Eve Nakliyat ile ister şehirler arası ister şehir içi taşınmaya karar verdiğinizde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyatlandırma size verilecek hizmete göre yapılır. Yani tam olması gerektiği kadar ödersiniz. Ayrıca İzmir Huzur Nakliyat ile çalışmaya karar verdiğinizde eşya hacminize ve bina yapınıza uygun nakliyat sistemi belirlenir. Firmamızın ve sizin paketleme yapacağınız eşyalar ayırılır. Demonte olacak eşyalarınız tespit edilir. Bunların yanında eşyalarınızın taşınma ve yerleşme sırası, paketleme materyalleri vb özen gerektiren konular uzmanlarımız tarafından belirlenir.

Taşınma işleminin kronolojisi ve taslağı uzmanımız tarafından çıkarılmış olur. Böylece taşınma sırasında sistematik bir düzen oluşacağı gibi efor ve zamandan da tasarruf etmiş olunur. Size de stresten uzak olabildiğince hızlı ve pratik bir o kadar da güvenli bir hizmet vermiş oluyoruz.

Ücretsiz ekspertiz yararlanırken sizin paketleme yapacağınız ürünleri güvenle ambalajlama tüyoları alabilir, aklınıza takılanları uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti