İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Cam Eşya Kolilenmesi

Cam eşya kolilenmesi işlemini yaparken cam bardakları ve tabakları birerli şekilde sarmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kolilere kesinlikle yatay olarak değil dik olarak yerleştirilmelidir. Kolilere sarmış olduğunuz cam eşyaları yerleştirirken alt kısımlarında da kalın bir tampon bölge hazırlamalısınız. Daha sonra aralarında boşluk kalmayacak şekilde sarmış olduğunuz cam eşyaları kolilere yerleştirebilirsiniz.

Cam Eşya Kolilenmesi

Sadece cam eşyaları değil değerli ve kırılabilecek tüm eşyalarınızı da bu şekilde sararak kolileyebilirsiniz. Cam eşyaların kolilenmesi sırasında koli içerisinde hareket edemeyecekleri şekilde yerleştirilmesine dikkat edilmelidir.

Ev Taşımada Cam Eşya Kolileme

Kurumsal olarak nakliye hizmeti veren firmamız ev taşımada cam eşya kolileme hizmeti de vermektedir. Taşınırken eşyalarınızın kesinlikle zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Bunun için bizler profesyonel ekipman ve malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız ile görüşerek eşyalarınızın bizler tarafından paketlenmesini isteyebilirsiniz.
Ancak evinizde cam eşya paketleme işlemini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cam eşyalarınızı paketlerden gerekli malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanmalısınız. Herhangi bir malzemeye sarmadan üst üste dizeceğiniz cam eşyalar kırılabilir.

Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Kırılacak eşyalar nasıl paketlenir sorusu oldukça merak edilmektedir. Öncelikli olarak değerli ve cam eşyaların paketlenmesinin emek ve özen gerektirdiğini belirtmek isteriz. Ayrıca kırılacak eşyaların paketlenmesinin bazı püf noktaları da bulunmaktadır. Bizler firma olarak bu işlemleri alanında uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Ancak sizler de önerilerimize göz atarak eşyalarınızı kırılmayacak şekilde paketleyebilirsiniz.

Cam eşya kolilenmesi yemek takımları, bardaklar, porselen takımlar ve değerli vazolar ile biblolar evinizdeki kırılacak eşyalardandır. Tüm bu eşyaları uygun bir şekilde paketlemek için öncelikli olarak ambalajlama kâğıtlarına sahip olmalısınız. Paketleme işlemi sırasında eşyaların tek tek sarılmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılacak eşyaları birlikte ve tek bir koli içerisinde taşımaya da dikkat etmelisiniz.

Kolinin içerisinde boşluk kalıyorsa bu alanları balonlu naylonlarla kapatabilirsiniz. Kesinlikle eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer koliyi taşırken içerisindeki eşyalar hareket ediyorsa birbirine temas ederek bile kolaylıkla kırılabilir. Cam eşya kolilenmesi işlemini yaparken ikinci bir koliye daha eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Vazolar, biblolar ve aynalar gibi eşyaları çift katlı koliler ile taşımanız daha avantajlı olacaktır.

Eşya Paketleme Hizmeti

Firmamız sadece eşya taşımacılığında değil eşya paketleme hizmetinde de profesyonel yöntemleri kullanmaktadır. Eski yöntemler ile yapılacak olan eşya paketleme işlemleri size maddi ve manevi kayıplar getirebilmektedir. Ancak firmamız sadece paketleme işlemleri için tercih edilen ürünleri ve malzemeleri tercih etmektedir. Öncelikli olarak cam eşya paketlenmesi için bünyemizde pek çok farklı boyutta koli ve ambalaj kutusu bulunmaktadır. Büyük cam eşyalar için uygun büyüklükte ve kalın koliler sayesinde eşyalarınız güvenle taşınabilir.

Bizler her eşya türü için farklı bir paketleme tekniği kullanmaktayız. Cam eşyalar için havalı naylonlar sıklıkla tercih ettiğimiz ürünlerden biridir. Aynı şekilde elektronik eşyalarınızın da strafor gibi özel malzemelerle paketlendiğini de ayrıca belirtmek isteriz. Balonlu naylon ile cam eşyalar uzun yolcuklar da bile en küçük bir hasar görmeden taşınabilmektedir. Firma olarak taşınma işlemi sonrasında sizlere kolaylık olması açısından paketlerin etiketlenmesini de yapmaktayız. Bu sayede kutuların üzerinde hangi eşyaların olduğunu da belirten etiketleri bulabilirsiniz.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti