İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Askılı Nakliye

Askılı Nakliye Perakende giyim lojistiği bizim temel uzmanlık alanımızdır. Amacımız; pazara uygun, stok dilinden anlayan bir yaklaşım ile sürekli yenilikçi, esnek hizmet geliştirmektir. Tekstil taşımacılığı çalışanlarımızda firmaların talebi olması doğrultusunda ambalajlaması yapılmayan ürünler için paketleme desteği vermekteyiz. İzmir içinde Askılı Nakliye şehir içi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz tekstil taşımacılığı hizmetlerimizi şehirlerarası tekstil taşımacılığı alanında sunmaktayız. Ayrıca tekstil taşıma hizmeti sunarken ekspertiz gönderimi ücretsiz olarak sunmaktayız.

Askılı Nakliye

Taşınılması gereken tekstil ürünleriniz için nasıl bir nakliye hizmeti sunulacağı ve nakliyat fiyat durumunun firmanız adına maliyeti ne olacağı konusunda sizlere detaylı bilgilendirme yapmak adına ekspertiz çalışanlarımızı taşınma adresine ücretsiz olarak gönderimini yapmaktayız. Ayrıca profesyonel personel kadromuz tekstil ürünleri taşıma konusunda oldukça tecrübeli ve deneyime sahip bir kadrodan oluşmaktadır.

Tarafınıza firmamız aracılığında amatörce sunulan bir tekstil nakliyatı ile kesinlikle karşı karşı kalmazsınız.
Çünkü; Huzur nakliyat firmamız deneyimli personel kadrosu ve buna ek olarak geçmişte sayısızca tekstil firmasının ürünlerini taşıdığı için; Tekstil firmaların talep ve isteklerini her daim baz almış ve bu alanda nakliyat hizmeti sunarken müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlar gerçekleştirmiştir.

Askılı Nakliye Emekle üretimini yaptığınız tekstil ürünleriniz firmamız aracılığında sigortalı olarak taşınmakta olup, taşınma esnasında en ufak bir sorun yaşanması durumunda tüm mesuliyet ve sorumluluğun firmamıza ait olduğunu belirtmek isteriz.Tekstil Taşımacılığı ileride sizlere gönül rahatlığı ile sermayeniz olan ürünlerinizi emanet etme fırsatı sunmaktayız.

Tekstil ürünlerinizin yoğunluğu ne olursa olsun, bizler sizlere eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracı gönderimi yapmaktayız. Geniş Tekstil taşıma araçlarımız ile sizlere kaliteli ve sorunsuz nakliye çalışmaları sunmaktayız. Sizlerde Huzur nakliyat firmamız aracılığında güvenilir tekstil taşımacılığı hizmeti almak için hemen firmamız ile irtibata geçiniz. Tekstil taşımacılığı ihtiyacınızda firmamızı tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. INSTAGRAM

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti