İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

İzmir evden eve taşıma

İzmir Evden Eve Taşıma, nakliyat sektöründe İzmir’de hizmet vermektedir. Huzur Nakliyat olarak evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, , eşya depolama, iş yeri ofis taşıma, villa nakliyeleri gibi birçok nakliye hizmetini siz değerli müşterimize sunmaktayız.

İzmir evden eve taşıma

Huzur Nakliyat eşyalarınızın güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alır. Taşınma talebiniz bize ulaştığında uzman ekibimiz sizinle iletişime geçerek , dilediğiniz saat ve zamanda sizi ziyaret eder. Eşyalarınızın genel durumu , bulunduğunuz kat hakkında bilgi edinerek nakliye talebinize uygun planlama yapar . Eşyalarınızın durumuna göre araç ve eleman sayısı çıkartılarak sizler için en uygun fiyat verilir. Taşınma işlemi başlamadan önce eşyalarınızı sigortalar. Paketleme hizmeti kapsamında profesyonel çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızı özenle paketler ve hızlı bir şekilde taşınma işleminiz gerçekleşir.

İzmir evden eve taşımacılık

İzmir Evden Eve Taşıma firmamızın sizlere vermiş olduğumuz hizmetler arasında evden eve taşımacılık, tekstil nakliyesi, eşya depolama, paketleme ambalajlama, fabrika taşıma, ofis taşıma ve piyano taşıma gibi hizmetler yer almaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden nakliyesine kadar, İzmir Evden Eve Taşıma tüm aşamalarda bu titizlik hep devam etmektedir. İzmir Evden Eve Taşıma Firması hizmetinde gerektiğinde asansörlü nakliye araçlarımızda kullanılmaktadır. 17. Kata kadar ulaşan asansörle ile nakliye hizmeti daha da kolaylaşmaktadır.

İzmir evden eve sigortalı taşıma

Sigortalı Taşımacılık: Sigortalı taşımacılık hizmet ile beraber taşınacak olan eşyalarınız ürünleriniz şirketimiz tarafından koruma altına alır ve sigortalama işlemleri ile birlikte taşınma sırasında zarar görecek herhangi bir eşyanın zararı tarafımızca karşılanıyor.

Asansörlü Taşımacılık: Üst katta oturuyorsunuz ve nasıl taşınacağım diyorsunuz. İnsan gücünü biraz daha geri planda tutan ve zaman konusunda hem bizlere, hem de müşterilerimize yardımcı olan bu sistemi yıllardır kullanıyoruz. Asansöre yerleştirilen eşyalarınız çok daha kısa sürede güvenli bir şekilde taşınıyor, yani herhangi bir yere çarpma, ya da zedelenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. 20 yıllık deneyimiz ile hep yanınızdayız.

Taşınmak İçin Bizi Arayın!

Siz kıymetli müşterilerimizin eşyasına verdiği önemin bilinciyle eşyalarınızın sağlıklı koşullarda muhafazasını sağlamak amacıyla ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyecek olan profesyonel elemanlarımız aynı zamanda sizlere özel olarak asansörlü nakliyat gibi hizmetlerde sunmaktadır. Bu sayede merdivenlerde uzun süren eşya taşıma dönemi bir son bulacak ve kısa sürede taşınabileceksiniz. Instagram

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti