İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Giyisiler nasıl paketlenir

Giyisiler nasıl paketlenir, kırışıklıkları ve Hasarı Önlemek İçin Özel Kutular Kullanın.
Giysileri dolaptan dolaba taşımak, özel gardırop kutuları ile çok kolay. Bu sağlam kutular, askılarda yaklaşık iki metrelik giysi tutan yerleşik raflara sahiptir.

Giyisiler nasıl paketlenir

Özel bir gardırop kutusu kullanmanın avantajları şunlardır:
kırışıksız giysiler
Giysileri askılarda paketlemek ve açmak için daha az zaman ve çaba
İnce giysiler ve takım elbise ve gece elbiseleri gibi daha uzun boylar için daha fazla koruma
Ancak gardırop kutusu kullanmak istemiyorsanız, her bir eşyayı askısından çıkarabilir ve dikkatlice katlayarak bir bavula veya gazete kağıdıyla kaplı bir kutuya koyabilirsiniz.

şapkalarını hareket ettirmek
Şapkaları taşımanın en iyi yolu orijinal şapka kutularındadır. Bu bir seçenekse, iki şapka kutusunu bir kutuda bir araya getirebilirsiniz. Alternatif olarak, her bir şapkayı buruşuk haber sargısıyla doldurabilir ve bir kutuya koyabilir, tamamen kağıt mendille sarabilirsiniz. Şapkalı kutular, altta daha ağır, üstte daha hafif şapkalarla paketlenmelidir. Hasar görmemesi için şapka kutularına şapka dışında herhangi bir şey koymayın.

Deri ve kürk
Kürk ve deri, sıcaklığa ve neme karşı hassas olduğundan, Huzur Nakliyat bu eşyaları geri kalan eşyalarınızla birlikte kamyon taşımak yerine yanınızda bulundurmanızı önerir. Bunun pahalı deri çantalar, ayakkabılar veya sahip olabileceğiniz diğer ürünler için geçerli olduğunu unutmayın.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti