İzmir Lojistik Asansörlü Taşıma

Evden Eve İzmir Nakliyat

Evden Eve İzmir Nakliyat profesyonel ofis ve ev taşıma garantisi ile yanınızdadır. Taşınma öncesi vermiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliyat fiyatları net olarak belirlenir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz evden eve nakliyat İzmir içerisi için geçerlidir.

Evden Eve İzmir Nakliyat

Evden eve İzmir nakliyat tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak Evden eve İzmir nakliyat ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir. Huzur Nakliyat hem şehir içi taşımacılık hem şehirlerarası taşımacılık olarak hizmet vermektedir.

Evden eve İzmir nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?
Evden Eve İzmir Nakliyat Taşınma sürecinde ev içerisinde bulunan eşyalarınızı nasıl paketleme ve taşıma yaptığımıza dair detayları aşağıdaki başlıklardan kısaca inceleyebilirsiniz.

Mobilyalar Nasıl Taşınır?
Alanında uzman mobilya ustaları tarafından özenle demonte hale getirilen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir. Gayet dikkatli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adresinizde aynı özenle kurulumu yapılmaktadır.

Yatak, Koltuk Ve Sandalye Nasıl Taşınır?
Bu tarz eşyalarınızı önce streç film ile kaplıyor ve aynı şekilde ithal graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketliyoruz. Çizilmelere karşı korunaklı olması amacıyla duruma göre çift kat hizmet verilmektedir.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin Nasıl Taşınır?
Bu tarz eşyalarınız cam içerebildiğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Öncelikle özel yapım köpüklerle tüm köşelerinden streçler aracılığıyla sarılır. Sonrasında graft kağıtlı havalı naylonlar ile sarılır ve son aşamada plaka kartonlarla muhafaza altına alınır. Böylelikle taşıma esnasında en ufak bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Koltuk ve Kaneplerin Ambalajlama Hizmeti

Beyaz Eşyaları Taşıma
Demontesi uzman ekibimizce yapılan beyaz eşyalarınız sabitleme vidaları takılarak soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile muhafaza altına alınmaktadır. Çizilme, çökme gibi tüm ihtimallere karşı korunaklı hale getirilerek titizlikle taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

Kırılacak Cam ve Hassas Eşyaların Ambalajlama hizmeti

Elbiseleri Taşıma
Şirketimiz tarafından özel olarak imal ettirilen elbise taşıma kolilerinin içinde dengeli askılar bulunmaktadır. Elbiseleriniz bu askılara özenle asılarak taşımaya uygun hale gitirilir. Çekmecelerde yer alan elbiseler ise normal elbise kolilerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır

Giyim eşyalarınızın Ambalajlama Hizmeti
Elektronik Eşyaları Taşıma
Elektronik eşyaların taşınma işlemi kabloların sökülmesiyle ve havalı naylonlarla paketlenmesiyle birlikte başlar. Sonrasında beyaz kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilir veya sandıklama yöntemi ile paketlenir. Boşluklar alınarak zarar görmesi engellenir.

Ayna – Cam Ve Hassas Eşyaları Taşıma
Özel beyaz kağıtlara sarılan hassas eşyalarınız, sonrasında havalı naylonlara sarılır. Korunaklı ve bölmeli kolilere konularak paketlenir. Büyük ebatlarda cam veya aynalar için özel sandıklar yapılır. Köpükler aracılığıyla korunaklı hale getirilerek paketleme işlemi yapılır.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo
Bu tarzda değerli eşyalar için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel menteşelere sahip ağaç sandıklar eşyaların ebatlarına göre tarafımızca hazırlanır. Yumuşak straforlar ile kaplanmış bu sandıklara eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek yerleştirilir. Hiçbir boşluk ve açıklığın kalmadığı sandıklarda değerli eşyalarınız özenle taşınır.

Avize, Lamba Eşyaları Taşıma
Avize gibi taşınması gereken eşyalarınız ebatlarına göre hazırladığımız mukavemeti yüksek karton veya ahşap sandıklara beyaz kağıt ve köpüklerin muhafazası altında yerleştirilir. Özellikle hassas camların birbirlerini teması engellenerek zarar görmesinin önüne geçilir.

Ayakkabı, Çanta Eşyaları Taşıma
Ayakkabı, çanta vb. eşyalarınız ise her biri ayrı beyaz kağıtlara sarılarak özenle kolilere yerleştirilir. Ezilmemesi için önlemler alınır ve küçük koli kullanılır. <

Mutfak Eşyaları Taşıma
Firmamızın özenle üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği mutfak eşyaları paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Porselen ve fincanlarınız yumuşak havalı naylonlara birer birer paketlenir. Ayrı kolilere yerleştirilir. Temasları engellendiği için ufakta olsa zarar görmezler. Diğer mutfak eşyalarınız içinde aynı yöntem diğer malzemelerin desteği ile uygulanır.

Banyo Ve Temizlik Malzemeleri Taşıma
Banyoda bulunan malzemeler türlerine göre özenle paketleriz. Zarar görmeleri ve karışmaları engellenir.

Eşya Paketleme Ve Nakliyat Hizmeti Instagram
İzmir ilinde en en iyi nakliye hizmetini sunan Evden Eve İzmir Nakliyat, eşya paketleme konusunda da müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Sorunsuz taşımacılığın bir gereksinimi olan paketleme hizmetlerimiz kendi geliştirdiğimiz taktiklerle özenle yapılmaktadır.

 Ücretsiz ekspertiz hizmeti