İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve İzmir Nakliyat

Evden Eve İzmir Nakliyat Huzur Nakliyat profesyonel ofis ve ev taşıma garantisi ile yanınızdadır. Müşterilerimizin beklentilerine cevap olabilecek hizmet bizim için çok önemlidir. Taşınma öncesi vermiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliyat fiyatları net olarak belirlenir. Fakat ücretsiz ekspertiz hizmetimiz evden eve nakliyat İzmir içerisi için geçerlidir. Huzur Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti mevcuttur.

Evden Eve İzmir Nakliyat

Eşya taşımacılığında güvenebileceğiniz kurumsal bir firmayız. Profesyonel bir hizmet için bizi seçmeniz yeterli olacaktır. Bütçenizi zorlamadan en iyi hizmeti sunuyoruz. Bunu yapabilmek için bütün birikim, enerji ve personellerimizle işimizi severek hizmet veriyoruz.

Evden eve İzmir nakliyat tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak Evden eve İzmir nakliyat ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir.
İzmir Evden eve İzmir nakliyat hizmetleri hem şehir içi taşımacılık hem şehirlerarası taşımacılık olarak Huzur Nakliyat hizmet vermektedir. Semtlerin yapılanma ve yerleşimleri değişmiş, yeni semt ve ilçeler meydana gelmiştir. Özellikle yeni yapılaşmanın yoğun olduğu bölgeler diğer illerden gelen vatandaşlar tarafından tercih edilmiştir.

Evden eve İzmir nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?
Taşınma sürecinde ev içerisinde bulunan eşyalarınızı nasıl paketleme ve taşıma yaptığımıza dair detayları aşağıdaki başlıklardan kısaca inceleyebilirsiniz.

Mobilyalar Nasıl Taşınır?
Alanında uzman mobilya ustaları tarafından özenle demonte hale getirilen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir. Gayet dikkatli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adresinizde aynı özenle kurulumu yapılmaktadır.

mobilya ambalajlama

Yatak, Koltuk Ve Sandalye Nasıl Taşınır?
Bu tarz eşyalarınızı önce streç film ile kaplıyor ve aynı şekilde ithal graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketliyoruz. Çizilmelere karşı korunaklı olması amacıyla duruma göre çift kat hizmet verilmektedir.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin Nasıl Taşınır?
Bu tarz eşyalarınız cam içerebildiğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Öncelikle özel yapım köpüklerle tüm köşelerinden streçler aracılığıyla sarılır. Sonrasında graft kağıtlı havalı naylonlar ile sarılır ve son aşamada plaka kartonlarla muhafaza altına alınır. Böylelikle taşıma esnasında en ufak bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Koltuk ve Kaneplerin Ambalajlama Hizmeti

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır?
Demontesi uzman ekibimizce yapılan beyaz eşyalarınız sabitleme vidaları takılarak soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile muhafaza altına alınmaktadır. Çizilme, çökme gibi tüm ihtimallere karşı korunaklı hale getirilerek titizlikle taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

Kırılacak Cam ve Hassas Eşyaların Ambalajlama hizmeti

Elbiseler Nasıl Taşınır?
Şirketimiz tarafından özel olarak imal ettirilen elbise taşıma kolilerinin içinde dengeli askılar bulunmaktadır. Elbiseleriniz bu askılara özenle asılarak taşımaya uygun hale gitirilir. Çekmecelerde yer alan elbiseler ise normal elbise kolilerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır

Giyim eşyalarınızın Ambalajlama Hizmeti
Elektronik Eşyalar Nasıl Taşınır?
Elektronik eşyaların taşınma işlemi kabloların sökülmesiyle ve havalı naylonlarla paketlenmesiyle birlikte başlar. Sonrasında beyaz kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilir veya sandıklama yöntemi ile paketlenir. Boşluklar alınarak zarar görmesi engellenir.

Ayna – Cam Ve Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır?
Özel beyaz kağıtlara sarılan hassas eşyalarınız, sonrasında havalı naylonlara sarılır. Korunaklı ve bölmeli kolilere konularak paketlenir. Büyük ebatlarda cam veya aynalar için özel sandıklar yapılır. Köpükler aracılığıyla korunaklı hale getirilerek paketleme işlemi yapılır.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Nasıl Taşınır?
Bu tarzda değerli eşyalar için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel menteşelere sahip ağaç sandıklar eşyaların ebatlarına göre tarafımızca hazırlanır. Yumuşak straforlar ile kaplanmış bu sandıklara eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek yerleştirilir. Hiçbir boşluk ve açıklığın kalmadığı sandıklarda değerli eşyalarınız özenle taşınır.

Avize, Lamba Nasıl Taşınır?
Avize gibi taşınması gereken eşyalarınız ebatlarına göre hazırladığımız mukavemeti yüksek karton veya ahşap sandıklara beyaz kağıt ve köpüklerin muhafazası altında yerleştirilir. Özellikle hassas camların birbirlerini teması engellenerek zarar görmesinin önüne geçilir.

Ayakkabı, Çanta Nasıl Taşınır?
Ayakkabı, çanta vb. eşyalarınız ise her biri ayrı beyaz kağıtlara sarılarak özenle kolilere yerleştirilir. Ezilmemesi için önlemler alınır ve küçük koli kullanılır. <

Mutfak Eşyalar Nasıl Taşınır?
Firmamızın özenle üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği mutfak eşyaları paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Porselen ve fincanlarınız yumuşak havalı naylonlara birer birer paketlenir. Ayrı kolilere yerleştirilir. Temasları engellendiği için ufakta olsa zarar görmezler. Diğer mutfak eşyalarınız içinde aynı yöntem diğer malzemelerin desteği ile uygulanır.

Banyo Ve Temizlik Malzemeleri Nasıl Taşınır?
Banyoda bulunan malzemeler türlerine göre özenle paketleriz. Zarar görmeleri ve karışmaları engellenir.

İzmir Eşya Paketleme Ve Nakliyat Hizmeti İletişim Instagram
İzmir ilinde en en iyi nakliye hizmetini sunan firmamız Huzur Nakliyat, eşya paketleme konusunda da müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Sorunsuz taşımacılığın bir gereksinimi olan paketleme hizmetlerimiz kendi geliştirdiğimiz taktiklerle özenle yapılmaktadır.

Taşınmaya karar verdiyseniz firmamıza başvurmanız ve tüm taşıma işlemleri için uzman ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti